Arxius de particel·les

45 Resultats.

A.C.F. Barcelona
Telèfon: 93 3188537
Contacte: arxiu@acfbarcelona.cat

A.C.F. Sabadell Sardanista
Telèfon: 93 7251556
Contacte: Dilluns i dimecres de 7 a 9 del vespre (93 7238783) sabasardanista@gmail.com

Agrupació Cardedeu
Contacte: sardanes@cardedeu.org

Agrupació Sardanista de Riudellots
Telèfon: 972478098
Contacte: de 8 a 10 del vespre, (972 478098 i demanar per Martí) agrupacio.sardanista@riudellots.cat / martiribas@telefonica.net

Agrupació Sardanista Santa Anna (Mataró)

Agrupació Sardanista Tarragona Dansa
Contacte: http://www.fut.es/~astgn/WEBTD/project/internet/paginaboja/sardanes/sardanes.htm astgn@tinet.org

Albert Deprius
Contacte: albert@albertdeprius.com

Amics de la Sardana de Cambrils
Contacte: 629 342951 amisardana@mailpersonal.com / amisardana@eresmas.com

Arxiu Municipal de la Paeria
Contacte: arxiu@paeria.cat

Arxiu sardanista ASSPER. Mataró
Contacte: Assumpció Cabot: 937961090 assperster@gmail.com

Badalona sardanista
Contacte: bdnsardanista@hotmail.com / didacbdn@hotmail.com

Biblioteca de Catalunya

Cobla Ciutat de Terrassa
Contacte: Peticions a: ciutatdeterrassa@cobla.cat

Cobla Els Casanoves

Cobla Jovenívola de Sabadell
Telèfon: 646876177
Contacte: Representant: Salvador Saumoy (646876177)

Cobla La Nova Vallès
Contacte: Representant: Alfred Llorens, Tel. 937119141 novavall@telefonica.net

Cobla Lluïsos
Contacte: info@lluisos.com

Cobla Marinada
Contacte: representant@coblamarinada.com

Cobla Popular

Cobla Reus Jove
Contacte: Eduard Sendra 977 34 37 32 reusjove@gmail.com

Cobla Ripoll

Cobla Sabadell
Contacte: Peticions a: contacte@coblasabadell.com

Enric Alàez i Verdú

Federació Sardanista de Catalunya
Contacte: info@sardanista.cat

Foment de la Sardana de Banyoles
Contacte: Mercè Planas, a partir de les 9 de la nit de dilluns a divendres (972 366343) informacio@elfoment.cat

Foment de la Sardana de Rubí
Contacte: Josep Puigventós, 93 6970558 i 676722381 (fomentdelasardanaderubi@gmail.com)

Grup Sardanista Ocellets del Ter
Contacte: Imma Pujol (ipujol22@xtec.cat)

Hemeroteca Granollers

Jaume Bosch (Mollet)
Contacte: boschsort@gmail.com

Joan Fageda
Contacte: jfcsardanes@sardanateca.cat

Jordi Moraleda i Perxachs
Contacte: Peticions a: moraledinsky@gmail.com

L'ideal d'en Clavé
Contacte: as-secretaria@a-s-ideal-clave.org / asiclave@telefonica.net

La Barretina (Malgrat)
Contacte: Peticions a: correu@tallerjuli.com

La Principal d'Amsterdam
Contacte: www.cobla-amsterdam.nl (info@cobla-amsterdam.nl)

Llibre: Recull de Sardanes. Del Contrapàs a la sardana actual. Joan Gómez, Oscar i Josep Igual.

Lluís Garcia Ribalta
Contacte: 629784621

Lluís Gual i Gasull
Contacte: gualgasull@gmail.com

Lluís Pagés i Corominas
Contacte: lp270762@gmail.com

Pere Güell i Poch
Contacte: direccio@pereguell.com

Quim Massa i Ros
Contacte: Cassà de la Selva (jmassa@pie.xtec.es) amicsdelasardana@hotmail.com

Ramon Julià
Contacte: ramonjulia.m@gmail.com

Ramon Vilar (Generalitat)
Contacte: Centre de Promoció de la Cultura Popular i Tradicional Catalana.Tel. 93 5671000

Sebastià Vilanou
Contacte: svilanou@hotmail.com

Vicenç Urpí

VINSEUM
Contacte: Joan Cuscó (jcusco@vinseum.cat)