Activitats

Activitats on s'han tocat obres de:
Abad i Gascon, Alfred
Lloc naixement: Tarragona
Data de naixement: Dg. 29-Jul-1962
Altres: Vinculat a la colla Tarragona Dansa
978 Resultats: 501 Audició, 368 Aplec, 52 Audició doble, 39 Concert, 18 Concurs.

Capvespre a la Ràpita
3r Concurs de Colles Sardanistes (25/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Alió
Comarca: Alt Camp
Lloc: Pista Esportiva de les Escoles
Horari: 19:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Montblanc, capital de la sardana
39è Aplec a Cambrils (24/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Cambrils
Comarca: Baix Camp
Lloc: Parc del Pescador
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Reus jove i La Principal de Tarragona

Els follets de l'Ebre
2n Aplec a Alpicat (24/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Alpicat
Comarca: Segrià
Lloc: Parc del Graó
Horari: 9:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Contemporània, Jovenívola d'Agramunt

Montblanc, capital de la sardana
2n Aplec a Alpicat (24/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Alpicat
Comarca: Segrià
Lloc: Parc del Graó
Horari: 9:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Contemporània, Jovenívola d'Agramunt

Imparables
Ballada (23/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Montblanc, capital de la sardana
Ballada (23/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Vilanova del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça d'Anselm Clavé
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

La platja dels bots
Ballada (19/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 21:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

La platja dels bots
Ballada (16/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Guimerà
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Cobla Vents de Riella

Montblanc, capital de la sardana
Ballada (15/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig del Comte Guifré
Horari: 18:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

La platja dels bots
Ballada (15/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Montblanc, capital de la sardana
Ballada (14/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Salomó
Comarca: Tarragonès
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Molt més lluny
Ballada (13/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Cubelles
Comarca: Garraf
Lloc: Passeig Marítim
Horari: 22:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

La platja dels bots
Ballada (11/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Brunyola
Comarca: La Selva
Lloc: Sant Romà
Horari: 12:00 i tarda
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

La platja dels bots
43è Aplec a Cornudella de Montsant (11/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Cornudella de Montsant
Comarca: Priorat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 18:30 i 22:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Imparables
Ballada (11/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Sant Llorenç d'Hortons
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Passeig de Marimon Llança
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Nits d'estiu a Sant Llorenç
30è Aplec a Bell-lloc (10/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Bell-lloc
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Parc Municipal
Horari: 20:30 i 22:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Imparables
Ballada (10/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Amer
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 21:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

La platja dels bots
30è Aplec a Bell-lloc (10/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Bell-lloc
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Parc Municipal
Horari: 20:30 i 22:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Imparables
34è Aplec a Ribes de Freser (04/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Marinada i Ciutat de Girona

Els follets de l'Ebre
Ballada (04/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Vilanova de Prades
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça del Casal
Horari: 12:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Montblanc, capital de la sardana
20è Aplec a Moià (04/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Sant Jordi i Ciutat de Cornellà

La platja dels bots
Ballada (04/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Zona Esportiva Municipal de Corrò d'Amunt
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Montblanc, capital de la sardana
27è Aplec a Les Borges Blanques (03/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Les Borges Blanques
Comarca: Garrigues
Lloc: Jardins del Terrall
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Contemporània, Bellpuig Cobla

Montblanc, capital de la sardana
46è Aplec a Móra d'Ebre (03/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Montblanc, capital de la sardana
30a Trobada Sardanista del Ripollès (03/08/2019)
Tipus: Audició doble
Població: Pardines
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Pedró
Horari: 16:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: La Principal de Banyoles i Jovenívola de Sabadell

Imparables
93a Sardanes a la fresca (03/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Imparables
46è Aplec a Móra d'Ebre (03/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

La platja dels bots
Ballada (02/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 22:00
Cobla: Les Casenoves
Comentaris: Cobla Les Casenoves

Imparables
Ballada (02/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Alp
Comarca: Cerdanya
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: La Principal d'Olot

Uns Grans Campions!
Ballada (01/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Canyamars
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Carrer Major
Horari: 21:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Montblanc, capital de la sardana
Ballada (30/07/2019)
Tipus: Audició
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni de Pàdua
Horari: 20:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Montblanc, capital de la sardana
51è Aplec a Palamós (28/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: A l'Arbreda
Horari: 17:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mil·lenària, Bisbal Jove, Mediterrània, Amsterdam i Baix Empordà

La platja dels bots
Ballada (28/07/2019)
Tipus: Audició
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de Sant Jaume
Horari: 20:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Montblanc, capital de la sardana
17è Aplec a La Vall de Bianya (27/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Montblanc, capital de la sardana
34a Ballada-Memorial Jaume Ventura Tort (27/07/2019)
Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 20:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Imparables
Ballada (27/07/2019)
Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de farners

Els follets de l'Ebre
37è Aplec a Riba-roja d'Ebre (27/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Riba-roja d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

La roca Foradada
Ballada (27/07/2019)
Tipus: Audició
Població: El Morell
Comarca: Tarragonès
Lloc: Avinguda Catalunya
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Montblanc, capital de la sardana
18è Aplec a Sant Feliu de Codines (27/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Josep Umbert Ventura
Horari: 20:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Mediterrànis, Jovenívola de Sabadell i Lluïsos de Taradell

Montblanc, capital de la sardana
37è Aplec a Riba-roja d'Ebre (27/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Riba-roja d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Montblanc, capital de la sardana
19è Aplec a Sant Pere de Ribes (26/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Ermita de Sant Pau i Plaça Marcer
Horari: 18:30 i 22:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Maricel, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Montblanc, capital de la sardana
Ballada (26/07/2019)
Tipus: Audició
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Imparables
Ballada (25/07/2019)
Tipus: Audició
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Passeig Marítim
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Montblanc, capital de la sardana
Les nits de les Sardanes (24/07/2019)
Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal de cultura
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

La platja dels bots
Ballada (21/07/2019)
Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Santa Madrona
Horari: 19:00
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Imparables
Ballada (21/07/2019)
Tipus: Audició
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 21:15
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

La platja dels bots
43è Aplec a Alforja (21/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Alforja
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni
Horari: 12:00 i 18:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

La platja dels bots
43è Aplec a Alforja (21/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Alforja
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni
Horari: 12:00 i 18:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Imparables
36è Aplec al Vendrell (21/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:00 i 20:300
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi i La Principal d'Amsterdam

La platja dels bots
30è Aplec a Bellvís (20/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Bellvei
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt