Activitats

Activitats on s'han tocat obres de:
Pujals i Carretero, Lluís
Lloc naixement: Berga
Data de naixement: Ds. 22-Gen-1966
Darrera cobla: La Principal de la Bisbal
Instruments: Tible
479 Resultats: 207 Audició, 162 Aplec, 73 Concert, 34 Audició doble, 3 Concurs.

En recordança a l'Àngels
Concert (18/10/2020)
Tipus: Concert
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Petit Palau
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobles La Principal del Llobregat, La Principal de la Bisbal

La tiblitromp
49è Concert d'aplec (11/10/2020)
Tipus: Concert
Població: Súria
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló Municipal d'Esports
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal, Súria

La tiblitromp
Concert (09/10/2020)
Tipus: Concert
Població: Sallent
Comarca: Bages
Lloc: Espai Cultural Fàbrica Vella de Sallent
Horari: 20:30
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Rosa encisadora
46a Concert-audició d'aplec (04/10/2020)
Tipus: Concert
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Can Campassol
Horari: 17:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobles La Principal del Llobregat, Jovenívola de Sabadell

La tiblitromp
Concert (03/10/2020)
Tipus: Concert
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Cate
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Els rossinyolets de l'àvia
176è Aplec de Sant Maurici (22/09/2020)
Tipus: Concert
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Ermita de Sant Maurici
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Rosa encisadora
Ballada (20/09/2020)
Tipus: Audició
Població: Llorà
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Un crit al cel
Concert (10/09/2020)
Tipus: Concert
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Els Ametllers
Horari: 20:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Tots a la festa
Concert-audició (06/09/2020)
Tipus: Concert
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Jardins de l'Ateneu
Horari: 18:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Pela aquest préssec
Concert-audició (09/08/2020)
Tipus: Concert
Població: Breda
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Els rossinyolets de l'àvia
Concert-audició (08/08/2020)
Tipus: Concert
Població: Roses
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça Frederic Rahola
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Rosa encisadora
Concert (21/07/2020)
Tipus: Concert
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Ca l'Estruch
Horari: 21:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Els rossinyolets de l'àvia
Concert (18/07/2020)
Tipus: Concert
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc de Can Cruselles
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Pela aquest préssec
Ballada-Festa del Carme (16/07/2020)
Tipus: Audició
Població: Camprodon
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Carme
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Tots a la festa
Concert-audició (09/07/2020)
Tipus: Concert
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Artés, sardanes i amics
48è Aplec a Artés (04/07/2020)
Tipus: Aplec
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Passeig Diagonal
Horari: 21:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Cobles Mediterrània, Ciutat de Girona, Mil·lenària

Imma d'or
Concert (03/07/2020)
Tipus: Concert
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Plaça Major
Horari: 20:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Els rossinyolets de l'àvia
Concert-audició doble (27/06/2020)
Tipus: Concert
Població: Roda de Ter
Comarca: Osona
Lloc: Jardins de Can Planoles
Horari: 21:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobles Ciutat de Girona i Bisbal Jove

Tots a la festa
46è Aplec a Cerdanyola del Vallès (08/03/2020)
Tipus: Aplec
Població: Cerdanyola
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló Municipal 'Can Xarau'
Horari: 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Sant Jordi, Marinada

Victòria
Ballada (08/03/2020)
Tipus: Audició
Població: Sant Julià de Vilatorta
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 17:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

De puntetes i amb pas ferm
Ballada (08/03/2020)
Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Imma d'or
48è Aplec a Celrà (08/03/2020)
Tipus: Aplec
Població: Celrà
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània, Ciutat de Girona, Bisbal Jove

Imma d'or
Ballada (01/03/2020)
Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: La Principal de la Bisbal

Tossa, paradís blau
Ballada (01/03/2020)
Tipus: Audició
Població: Montmeló
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Quintana
Horari: 12:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Imma d'or
Ballada del Dia de la dona (01/03/2020)
Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Pela aquest préssec
8a Ballada-Memorial Ramon Capella (16/02/2020)
Tipus: Audició
Població: Sant Quirze de Besora
Comarca: Ripollès
Lloc: Pavelló Municipal d'esports
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, La Principal de la Bisbal

Romàntica
Ballada (08/02/2020)
Tipus: Audició
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Imma d'or
40è Aplec de la Candelera a Cabestany (02/02/2020)
Tipus: Aplec
Població: Cabestany
Comarca: Catalunya Nord
Lloc: Centre Cultural Jean Ferrat
Horari: 15:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Tres Vents, Contemporània

Rosa encisadora
75a Ballada-Aplec de Sant Pau de la Calçada (26/01/2020)
Tipus: Aplec
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Ermita de Sant Pau de la Calçada, Era del Mas
Horari: 11:15
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Els rossinyolets de l'àvia
Ballada (12/01/2020)
Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Estrompassada
5è Aplec d'hivern (04/01/2020)
Tipus: Aplec
Població: Hostalets de Balenyà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 16:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: La Principal de la Bisbal i Montgrins

Estrompassada
Concert de Cap d'Any-Diada del Soci (01/01/2020)
Tipus: Concert
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Cinema Montserrat
Horari: 17:30
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Un crit al cel
23è Concert (01/12/2019)
Tipus: Concert
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Auditori Barrades
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Arran de la mar salada
Ballada (30/11/2019)
Tipus: Audició
Població: Sant Andreu de la Barca
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Font de la Roda
Horari: 11:45
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Imma d'or
Ballada (24/11/2019)
Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Passeig de la Plaça Major
Horari: 11:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Contemporània

Victòria
Ballada (17/11/2019)
Tipus: Audició doble
Població: Sant Hipòlit de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: La Principal del Llobregat, La Principal de la Bisbal

Imma d'or
Ballada (17/11/2019)
Tipus: Audició doble
Població: Sant Hipòlit de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat, La Principal de la Bisbal

Els rossinyolets de l'àvia
Ballada (01/11/2019)
Tipus: Audició
Població: Sant Andreu de la Barca
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Casino (Carrer de Catalunya, 2)
Horari: 18:00
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Estrompassada
Concert (29/10/2019)
Tipus: Concert
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Auditori
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Tots a la festa
7a Ballada-Castanyada (27/10/2019)
Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Pavelló
Horari: 16:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Tres Vents, Ciutat de Girona

Estrompassada
51è Aplec a Barcelona-Les Roquetes (27/10/2019)
Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc dela Guineueta
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: La Principal de la Bisbal, Montgrins, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Els rossinyolets de l'àvia
Ballada (20/10/2019)
Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: La Rambla
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Els rossinyolets de l'àvia
Ballada (19/10/2019)
Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Placeta del Mercat
Horari: 12:00
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'olesa

Tots a la festa
Ballada-Homenatge a Ignasi Iglesias (06/10/2019)
Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 11:45
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Imma d'or
45è Aplec a Malgrat de Mar (06/10/2019)
Tipus: Aplec
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc Francesc Macià
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Montgrins, Jovenívola de Sabadell i La Principal del Llobregat

Tots a la festa
36è Concurs de Colles Sardanistes (05/10/2019)
Tipus: Concurs
Població: Cassà de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Passeig de Vilaret
Horari: 22:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tots a la festa
Ballada-Festa Major (29/09/2019)
Tipus: Audició
Població: Les Masies de Roda
Comarca: Osona
Lloc: Davant de l'Ajuntament
Horari: 16:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Imma d'or
53è Aplec a Reus (22/09/2019)
Tipus: Aplec
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de la Misericòrdia
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola de Sabadell i Pare Manyanet

Rosa encisadora
31è Aplec a Bellpuig (15/09/2019)
Tipus: Aplec
Població: Bellpuig
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça Ramon Folch
Horari: 12:00 i 17:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig Cobla

Els rossinyolets de l'àvia
Ballada (08/09/2019)
Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Davant de l'Església de Santa Maria de Llerona
Horari: 11:45
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Cobla la Nova Vallès