Activitats

Activitats on s'han tocat obres de:
Alcalà i Baqués, Lluís
Lloc naixement: Barcelona
Data de naixement: Dc. 06-Jun-1979
Darrera cobla: Sabadell
Instruments: Tenora
909 Resultats: 500 Audició, 304 Aplec, 57 Audició doble, 37 Concert, 11 Concurs.

Il·lusió
Ballada (10/11/2019)
Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Sabadell LX
Ballada (03/11/2019)
Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Joves triomfants
Ballada (27/10/2019)
Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Envelat de la Plaça Miquel de Palol
Horari: 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Bisbal Jove i Jovenívola de Sabadell

Dolça Ester
9è Aplec a Tarragona (20/10/2019)
Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Carrer de Trafalgar (barri del Serrallo)
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cossetània, La Principal de Tarragona

Dolça Ester
52è Aplec a Flix (13/10/2019)
Tipus: Aplec
Població: Flix
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Ermita del Remei
Horari: 10:45 i 16:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Vents de Riella, La Principal de Tarragona

Mar, música i amics
Ballada-Diada del soci (13/10/2019)
Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 13:00 i 17:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Joves triomfants
32è Aplec a Vilanova de Bellpuig (06/10/2019)
Tipus: Aplec
Població: Vilanova de Bellpuig
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pavelló Poliesportiu
Horari: 18:00
Cobla: Lo Castell
Comentaris: Lo Castell i Jovenívola d'Agramunt

La primera rosa
Ballada (06/10/2019)
Tipus: Audició
Població: Viladecans
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Magma de colors
21è Aplec a Montcada i Reixac (05/10/2019)
Tipus: Aplec
Població: Montcada i Reixac
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Escola Reixac
Horari: 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Lluïsos de Taradell

25 anys màgics
44è Aplec a Sant Cugat (29/09/2019)
Tipus: Aplec
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània, Sant Jordi, La Principal del Llobregat i Jovenívola de Sabadell

Magma de colors
Concert de La Mercè (24/09/2019)
Tipus: Concert
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Basílica de la Mercè
Horari: 21:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Mar, música i amics
53è Aplec a Reus (22/09/2019)
Tipus: Aplec
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de la Misericòrdia
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola de Sabadell i Pare Manyanet

Joves triomfants
Ballada (15/09/2019)
Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Magma de colors
Ballada (15/09/2019)
Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça del Mercat Vell
Horari: 11:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Només un instant
Ballada a Badalona (14/09/2019)
Tipus: Audició doble
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 21:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Marinada

Joves triomfants
Ballada (11/09/2019)
Tipus: Audició
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Sol de Banyuls
Comentaris: Cobla Sol de Banyuls

Dolça Ester
Ballada (10/09/2019)
Tipus: Audició
Població: Alcover
Comarca: Alt Camp
Lloc: Cercle d'Amics d'Alcover (Plaça del Portal, 3)
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Joves triomfants
Ballada (08/09/2019)
Tipus: Audició
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de la Bassa
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Moments màgics
Ballada (08/09/2019)
Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Dr. Guardiet
Horari: 18:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Mar, música i amics
9è Aplec a Alguaire (07/09/2019)
Tipus: Aplec
Població: Alguaire
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Vents de Riella, Contemporània

Magma de colors
Ballada (02/09/2019)
Tipus: Audició
Població: Sant Hipòlit de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 18:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Joves triomfants
Ballada (01/09/2019)
Tipus: Audició
Població: Santa Pau
Comarca: Garrotxa
Lloc: Santuari de la Mare de Déu dels Arcs
Horari: Matí i 17:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Joves triomfants
Ballada (01/09/2019)
Tipus: Audició
Població: Falset
Comarca: Priorat
Lloc: Plaça de la Quartera
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Mar, música i amics
38è Aplec a Berga (01/09/2019)
Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Ciutat de Manresa, Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Joves triomfants
Concert i ballada (31/08/2019)
Tipus: Concert
Població: Encamp
Comarca: Andorra
Lloc: Sala de Festes Complex
Horari: 22:15
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Maranna
Ballada (31/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc de Can Cruselles (Parc Municipal)
Horari: 19:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Magma de colors
46è Aplec a Premià de Mar (31/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, Premià, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Mar, música i amics
Ballada (29/08/2019)
Tipus: Audició
Població: La Selva del Camp
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça d'Europa
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Joves triomfants
Les nits de les Sardanes (28/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal de cultura
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Mar, música i amics
42è Aplec a Navàs (26/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Navàs
Comarca: Bages
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània, Principal de Berga i Sant Jordi

Joves triomfants
Ballada (25/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Torredembarra
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça Polivalent (Davant del Nose)
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Joves triomfants
3r Concurs de Colles Sardanistes (25/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Alió
Comarca: Alt Camp
Lloc: Pista Esportiva de les Escoles
Horari: 19:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Joves triomfants
2n Aplec a Alpicat (24/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Alpicat
Comarca: Segrià
Lloc: Parc del Graó
Horari: 9:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Contemporània, Jovenívola d'Agramunt

Joves triomfants
Ballada (24/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Jardins d'Anton Feliu
Horari: 19:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Joves triomfants
Ballada (23/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Dalt
Horari: 18:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Mar, música i amics
Ballada (22/08/2019)
Tipus: Audició
Població: L'Ametlla del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc Joan Plumé
Horari: 19:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Joves triomfants
Ballada (16/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Guimerà
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Cobla Vents de Riella

Dolça Ester
43è Aplec a Cornudella de Montsant (11/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Cornudella de Montsant
Comarca: Priorat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 18:30 i 22:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Joves triomfants
Ballada (09/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig dels Sants Cosme i Damià
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Joves triomfants
Ballada (04/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Vilanova de Prades
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça del Casal
Horari: 12:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

La primera rosa
Ballada (04/08/2019)
Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Joves triomfants
Ballada (04/08/2019)
Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Rambla del Vendrell
Horari: 19:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Joves triomfants
Ballada (04/08/2019)
Tipus: Audició
Població: La Nou de Gaià
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça del Centenàri
Horari: tarda
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Joves triomfants
30a Trobada Sardanista del Ripollès (03/08/2019)
Tipus: Audició doble
Població: Pardines
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Pedró
Horari: 16:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: La Principal de Banyoles i Jovenívola de Sabadell

Mar, música i amics
46è Aplec a Móra d'Ebre (03/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Mar, música i amics
51è Aplec a Palamós (28/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: A l'Arbreda
Horari: 17:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mil·lenària, Bisbal Jove, Mediterrània, Amsterdam i Baix Empordà

Joves triomfants
7è Aplec Maria Sabatera a Palafolls (27/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Palafolls
Comarca: Maresme
Lloc: Fòrum Palatiolo
Horari: 20:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Palafolls, Principal de Banyoles i Ciutat de Granollers

Joves triomfants
18è Aplec a Sant Feliu de Codines (27/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Josep Umbert Ventura
Horari: 20:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrànis, Jovenívola de Sabadell i Lluïsos de Taradell

Dolça Ester
28è Aplec a Arbeca (27/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Arbeca
Comarca: Garrigues
Lloc: Plaça del Toll
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Joves triomfants
Ballada (27/07/2019)
Tipus: Audició
Població: El Morell
Comarca: Tarragonès
Lloc: Avinguda Catalunya
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona