Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Vint-i-cinc anys junts (Saderra i Puigferrer, Manel)
33x75, s57
Lloc estrena: Núria
Data estrena: Dg. 27-Jun-1993
36 Resultats: 25 Aplec, 6 Audició doble, 4 Audició, 1 Concert.

Tipus: Aplec
Població: Empúries
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Jaciment Arqueològic d'Empúries
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de Banyoles, Els Rossinyolets, Ciutat de Girona, Bisbal Jove i la Principal de l'Escala

60è Aplec de Ceret (22/07/2017)
Tipus: Aplec
Població: Ceret
Comarca: Vallespir
Lloc: Boulevard Joffre
Horari: 10
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: Mil·lenària i Pral. Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista poliesportiva
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Foment del Montgrí i Ciutat de Girona

Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Compte Guifré/ esglesia de Sant Pol/Plaça Major
Horari: 12,13, 18 i 22:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Montgrins i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 21
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Sant Jordi, Marinada i C. Girona

Tipus: Aplec
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: desconegut
Horari: 12
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig Mossèn Cinto Verdaguer
Horari: 10:30 i 16
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Llogregat, Flama i C. Girona

Sant Martirià (19/10/2008)
Tipus: Audició doble
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Plaça Major
Horari: 17
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: C. Girona, Selvatana, Sabadell i Pral. de la Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig Mossèn Cinto Verdaguer
Horari: 22 /10:30 i 16
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Flama i Llobregat

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig de mar
Horari: 18
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Pista coberta de la Devesa
Horari: 10:30 i 16
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Pral. De Porqueres, Baix Empordà, C. Girona i Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 10 i 16
Cobla: Conjunt
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola, Llobregat, Marinada, Mediterrània i C.Girona

16è Aplec de Matadepera (17/07/2004)
Tipus: Aplec
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Parc de la Muntanyeta
Horari: 19:30
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Vila d'Olesa, Llobregat i Jovenívola

Doble ballada (11/04/2004)
Tipus: Audició doble
Població: L'Ametlla del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 17
Cobla: Sabadell
Comentaris: Genisenca i Sabadell

Tipus: Aplec
Població: La Nou de Gaià
Comarca: Tarragonès
Lloc: desconegut
Horari: Matí i tarda
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Reus Jove i La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 12
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Sant Celoni
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Rectoria Vella
Cobla: Conjunt
Comentaris: Dissabte: (19 Lluïsos);11:30, 16:30 Mediterrània, Reus Jove i Vila d'Olesa, Sardanes de 7 tirades

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Dr. Robert/Font de Can Rull
Horari: Dis: 18; 11 i 17
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Pral. Llobregat, Ciutat de Girona, Sabadell i Contemporània

Concert de les Fires de Girona (29/10/2001)
Tipus: Concert
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Església de Sant Domènec
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: 12, La Principal de la Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: dissabte: 22:00 concert Llobregat; 10 i 16:30 Llobregat, Sant Jordi, Premianenca i C. Girona

13è Aplec de Tossa (08/10/2000)
Tipus: Aplec
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig de Mar
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: 10:30 i 16, C. Girona, Flama i Sant Jordi; Homenatge a Ricard Viladesau

26è Aplec de Malgrat (01/10/2000)
Tipus: Aplec
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc del Castell
Cobla: Selvatana
Comentaris: 21/9:45 i 13:45, Montgrins, Selvatana, Llobregat, Jovenivola i Sa Palomera

13è Aplec de Sant Hilari (20/08/2000)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Dr. Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Cadaqués
Comentaris: Genisenca, Cadaqués i C. Girona

15è Aplec de Ribes (06/08/2000)
Tipus: Aplec
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Cobla: Conjunt
Comentaris: 10,16 i 22 hores, C. Girona, Jovenívola i C. Cornellà

32è Aplec de Palamós (23/07/2000)
Tipus: Aplec
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Parc dels Països Catalans
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: 11, 16 i 22, Baix Empordà, C. Girona i Flama

47è Aplec de Ripoll (16/07/2000)
Tipus: Aplec
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig Ragull
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: 10 i 16:30, C. Girona, Juvenil de Bellpuig, C. Cornellà i Jovenívola de Sabadell

48è Aplec de Banyoles (02/07/2000)
Tipus: Aplec
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Paratges de l'Estany
Cobla: Blanes
Comentaris: Matí i tarda, Blanes, Marinada i Mil·lenària

583è Revetlla de Sant Joan (23/06/2000)
Tipus: Audició
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Passeig de la Diputació
Cobla: Foment de la Sardana (Torroella)
Comentaris: 22 hores, cobla Foment de la Sardana

38è Aplec de la Bisbal (11/06/2000)
Tipus: Aplec
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig de Marimon Asprer
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: 10 i 16:30, Bisbal Jove, Jovenívola, Montgrins i Bisbal

51è Aplec de Caldes de Malavella (14/05/2000)
Tipus: Aplec
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Sardana/Plaça de l'Ajuntamnet
Cobla: Marinada
Comentaris: 10:30, 16 i 22:30, C. Girona, Marinada, Mediterrània i Bisbal Jove

33è Aplec de Lloret (07/05/2000)
Tipus: Aplec
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Santa Cristina
Cobla: Conjunt
Comentaris: 10 i 16 hores, C. Girona, Blanes, Llobregat i Flama

25è Aplec de Calonge (29/05/1999)
Tipus: Aplec
Població: Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Pàrking Municipal Gresa
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: 17 i 22 hores, C- Girona, Bisbal Jove i Baix Empordà

248a Diada del soci (26/12/1998)
Tipus: Audició doble
Població: Riudellots de la Selva
Comarca: La Selva
Lloc: desconegut
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: matí: Concert, tarda: ballada ;Principal de Banyoles i Costa Brava

Festa major - Cardedeu (16/08/1998)
Tipus: Audició
Població: Cardedeu
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça del Ajuntament
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: 18; Sant Jordi

46è Aplec de Banyoles (05/07/1998)
Tipus: Aplec
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Parc de la Draga (Vila Olímpica)
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Matí, tarda i Nit, C. Girona, Flama de Farners, Mil·lenària i Montgrins

14è Sarau Artesenc (06/12/1997)
Tipus: Audició doble
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló d'esports
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: 11:30 Concurs, 16:00 Doble audició, 19:30 Concert i a les 23:00 Ball