Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Mariona (Saderra i Puigferrer, Josep)
35x85, s70
Lloc estrena: Banyoles
Data estrena: Dv. 27-Oct-1950
306 Resultats: 138 Audició, 133 Aplec, 29 Audició doble, 4 Concurs, 2 Concert.

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 11:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Nova
Horari: 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de la Misericòrdia
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola de Sabadell i Pare Manyanet

Tipus: Audició
Població: Riudecanyes
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de l'1 d'Octubre
Horari: 18:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Adrià del Besós
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Bosc de Can Pavana
Horari: 11:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Concurs
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Passeig d'en Blay (el Firal)
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Alpicat
Comarca: Segrià
Lloc: Parc del Graó
Horari: 9:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Contemporània, Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig dels Sants Cosme i Damià
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Montmeló
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 20:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Bell-lloc
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Parc Municipal
Horari: 20:30 i 22:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Josep Umbert Ventura
Horari: 20:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Mediterrànis, Jovenívola de Sabadell i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Arbeca
Comarca: Garrigues
Lloc: Plaça del Toll
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Queralbs
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12:30 i 18:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Bellvei
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Ceret
Comarca: Vallespir
Lloc: Plaça de La Llibertat
Horari: 17:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:15
Cobla: Marinada
Comentaris: Sabadell, Ciutat de Terrassa i Marinada

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins Juli Garreta (Pista de bàsquet)
Horari: 22:15
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig manuel Puigvert
Horari: 19:30
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: Cobla Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Rosselló
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 20:20 i 23:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Montesquiu
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de La República
Horari: 17:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Plaça Major
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Cobla Ciutat de Manresa

Tipus: Aplec
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Jardins de la Devesa
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Montgrins
Comentaris: Ciutat de Girona, Montgrins, Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església i Plaça del Mercat
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Taradell
Comarca: Osona
Lloc: Can Costa i Font
Horari: 17:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Vilafranca del Penedès
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Rambla de Sant Francesc
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Els Pallaresos
Comarca: Tarragonès
Lloc: Envelat de Festes-Plaça Catalunya
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Ciutadella
Horari: 10:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Sant Jordi, Marinada i La Principal del Llobregat

Tipus: Concurs
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló d'Esports
Horari: 11:30
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: Cobla Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 12:15
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de l'1 d'octubre
Horari: 16:30 i 18:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi i Montgrins

Tipus: Audició
Població: Torredembarra
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça Mn. Joaquim Boronat
Horari: 11:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 13:00 i 17:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 12:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça del Mar
Horari: 12:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: La Vall d'en Bas
Comarca: Garrotxa
Lloc: Ermita de Sant Quintí
Horari: 13:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Lleida
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça Sant Joan
Horari: 17:30
Cobla: Municipal Ciutat de Lleida
Comentaris: Cobla Municipal de Lleida i Cobla Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Can Font
Horari: 11:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major
Horari: 19:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Ciutat de Manresa, Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Jardins Castell de Plegamans
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Passanant i Belltall
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça de l’Església de Belltall
Horari: 13:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni de Pàdua
Horari: 20:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove