Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Les campanes de Breda (Moraleda i Perxachs, Joan Lluís)
33x93, s75
Lloc estrena: Breda
Data estrena: Ds. 01-Abr-1995
Lloc referenciat: Breda
305 Resultats: 175 Aplec, 85 Audició, 39 Audició doble, 3 Concert, 3 Concurs.

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Progrés
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: La Principal de Terrassa

Tipus: Audició doble
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Recinte Firal
Horari: 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove i La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig de Mn. Cinto Verdaguer (Passeig de Mar)
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Principal del Llobregat, La Flama de Farners i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Calldetenes
Comarca: Osona
Lloc: Plaça 11 de Setembre
Horari: 18:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Sant Fost de Campsentelles
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Barri de Sant Pere
Horari: 16:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major i Passeig Comte Guifré
Horari: 11:45, 12:30 i 18:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners i Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal de cultura
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 22:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig Manuel Puigvert
Horari: 19:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Can Campassol
Horari: 21:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Principal del Llobregat i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Sant Jordi i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar (Rest. Marabú)
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: A l'Arbreda
Horari: 17:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Mil·lenària, Bisbal Jove, Mediterrània, Amsterdam i Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Josep Umbert Ventura
Horari: 20:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Mediterrànis, Jovenívola de Sabadell i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:15
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Sabadell, Ciutat de Terrassa i Marinada

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 22:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 19:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Pineda de la Capella del Port
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició doble
Població: Roda de Ter
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Major
Horari: 21:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Ciutat de Girona i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Sant Joan
Horari: 19:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Aplec
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Pati de l'Artesà
Horari: 11:00 i 16:45
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: La Principal del Llobregat, Ciutat de Cornellà i Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de La Font del Canyo
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Font del Comú
Horari: 19:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça del Vi
Horari: 18:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla la Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Berenguer el Gran
Horari: 11:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Can Fabra
Horari: 11:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos

Tipus: Aplec
Població: Arenys de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Can Jalpí
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Flama de Farners, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Cabrera de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça Nova
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Concurs
Població: Canet de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig Marítim
Horari: 11:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Concert
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Palau de la Música Catalana(Petit Palau)
Horari: 19:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de la Torre Lluc
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Navarcles
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló de Navarcles
Horari: 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Cruïlla c. Ali Bei amb c. Sicília i c. Ribes
Horari: 11:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Envelat de Festa Major-Plaça de Can Fabra
Horari: 11:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Bellpuig
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça Ramon Folch
Horari: 12:00 i 17:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig Cobla

Tipus: Aplec
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 10:30, 11:30 i 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Principal de Terrassa, Mil·lenària i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Cambrils
Comarca: Baix Camp
Lloc: Parc del Pescador
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove i La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Tipus: Aplec
Població: L'Estany
Comarca: Bages
Lloc: Pista Vella
Horari: 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Vilaplana
Comarca: Baix Camp
Lloc: La Mussara
Horari: 11:30 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Calafell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Confraria de Pescadors-Av. de Sant Joan de Déu,34
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Concurs
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Esplanada del Port
Horari: 22:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Bràfim
Comarca: Alt Camp
Lloc: Ermita de Loreto
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: El Morell
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc de l'Estació
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Maricel, Reus Jove i Punt Cat

Tipus: Aplec
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc de Can Mulà
Horari: 10:15 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Mil·lenària i Sabadell

Tipus: Aplec
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Montornès
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sabadell i Sant Jordi