Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Santa Pau (Saderra i Puigferrer, Josep)
25x85, s68
Data estrena: 1944
Lloc referenciat: Santa Pau
210 Resultats: 99 Audició, 87 Aplec, 22 Audició doble, 1 Concurs, 1 Concert.

37è Aplec a Costantí (29/09/2019)
Tipus: Aplec
Població: Constantí
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc de les Escoles Velles
Horari: 12:00 i 16:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Terrassa

39è Aplec a Cambrils (24/08/2019)
Tipus: Aplec
Població: Cambrils
Comarca: Baix Camp
Lloc: Parc del Pescador
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus jove i La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Rambla del Vendrell
Horari: 19:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: L'Estany
Comarca: Bages
Lloc: Pista Vella
Horari: 17:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Genisenca, Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Vilaplana
Comarca: Baix Camp
Lloc: Pla del Refugi
Horari: 11:45 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Montblanc
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça Major
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Pla del Castell
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Sant Jordi i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 17:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Marinada i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Bràfim
Comarca: Alt Camp
Lloc: Ermita de Loreto
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni de Pàdua, Pl. de l'Església
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Roda de Ter
Comarca: Osona
Lloc: Pista Polivalent de les Cases Noves
Horari: 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla La Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Les Masies de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Sant Jordi
Horari: 18:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Aplec
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Plaça Major
Horari: 16:15
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Camps, Marinada i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Sant Julià de Vilatorta
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló esportiu
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 12:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Navarcles
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló de Navarcles
Horari: 16:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Òdena
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Mestre Vila Vell
Horari: 10:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi i Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Masia de Can Malla
Horari: 12:00
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Mercat Vell- Plaça Prat de la Riba
Horari: 17:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Jardins de Mon Recó
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Campdevànol
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de la Dansa
Horari: 18:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Cassà de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de La Coma
Horari: 22:30
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Cobla La Principal de Cassà

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Ciutat de Manresa, Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Portbou
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 11:00 i 17:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Foment del Montgrí, Genisenca i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Sant Joan de Palamós
Horari: 20:00
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Cobla La Principal de Cassà

Tipus: Aplec
Població: Organyà
Comarca: Alt Urgell
Lloc: Plaça Major
Horari: 19:00 i 22:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Principal de Berga i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Carrer Sant Jaume
Horari: 19:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Aplec
Població: Torregrossa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pista poliesportiva descoberta
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Rosselló
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Santa Maria de Palautordera
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Sardana del Parc Pau Casals
Horari: 18:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca de Taradell

Tipus: Audició doble
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 20:30 i 21:45
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Principal de Terrassa i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Pati de l'Artesà
Horari: 11:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Font de Can Rull
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Montgrins i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 18:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Aplec
Població: Cornellà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de les aigües
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Ciutat de Cornellà, Mediterrània i Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Rambla de Sants
Horari: 12:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Mollerussa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Parc Municipal i Pavelló Onze de Setembre
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Bellpuig Cobla i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 10:45 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Mediterrània, Ciutat de Girona, Sant Jordi, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Calabria, 262
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Rambla de Sants
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Concurs
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de sant Eudald
Horari: 11
Cobla: Genisenca
Comentaris: Genisenca

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc Fondo d'en Peixo
Horari: 12
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Montserrat
Comarca: Bages
Lloc: Plaça del Monestir
Horari: 12
Cobla: Genisenca
Comentaris: Genisenca

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 16:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Baix Empordà i Tres Vents

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Audició doble
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Sala Dos de Gener
Horari: 17
Cobla: Bellpuig
Comentaris: Bellpuig i Marinada

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Santuari de la salut
Horari: 11:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell