Activitats

Activitats on s'ha tocat:
El sereno (Coll i Ligora, Josep)
27x65, s48
Lloc referenciat: Torelló
379 Resultats: 174 Audició, 167 Aplec, 31 Audició doble, 4 Concurs, 3 Concert.

Ballada (08/12/2019)
Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Aplec
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista de Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: La Principal del Llobregat, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Montserrat
Comarca: Bages
Lloc: Plaça de Santa Maria
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Caldes de Montbui
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de la República
Horari: 18:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Fost de Campsentelles
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Barri de Sant Pere
Horari: 16:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de la Misericòrdia
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola de Sabadell i Pare Manyanet

Tipus: Aplec
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Parc de les Feixetes
Horari: 16:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Mediterrània i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Sala Cal Gallifa
Horari: 17:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Claustre del monestir (Plaça Major)
Horari: 19:00 i 21:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Porxada
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Alió
Comarca: Alt Camp
Lloc: Pista Esportiva de les Escoles
Horari: 19:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Passeig d'en Blay
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Riba-roja d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig de Manuel Puigvert
Horari: 22:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Aplec
Població: l'Hospitalet de l'Infant
Comarca: Baix Camp
Lloc: Passeig Marítim, Plaça Coll de Balaguer
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 21:00
Cobla: Santiga
Comentaris: Cobla Santiga

Tipus: Aplec
Població: Juneda
Comarca: Garrigues
Lloc: Pista Parc Alegria
Horari: 19:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Montblanc
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça Major
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Bellpuig Cobla i Maricel

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Marqués de Barberà
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Masia de Can Falguera
Horari: 21:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 12:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Cassà de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de La Coma
Horari: 22:00
Cobla: Músics cassanencs
Comentaris: Cobla de músics Cassanencs

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Esparreguera
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça del Centre
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà i Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de L'ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Marinada i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Francolí
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: La Principal de Tarragona, Cossetània i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Berà
Horari: 11:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornell'a i Marinada

Tipus: Concurs
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 11:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 12:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de la Torre Lluc
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: UEC, Carrer Vall D'Aran, 2
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Mataró
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Santa Anna
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició doble
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc Can Campassol i a la tarda al Pavelló
Horari: 11:30 i 17:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Contemporània, Jovenívola de Sabadell i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva de Salt
Horari: 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Vilanova i la Geltrú
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça d'Enric Cristòfol Ricart
Horari: 12:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Montserrat
Comarca: Bages
Lloc: Plaça del Monestir
Horari: 12:15
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Carrer de Trafalgar
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: La Principal de Tarragona, Cossetània, Alumnes de l'Escola Municipal de Música

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Nova
Horari: 16:30
Cobla: Les Casenoves
Comentaris: Jovenivola de Sabadell i Casenoves del Roselló

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Parc de Les Feixetes
Horari: 16:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Mediterrània i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 22:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Ciutat de Manresa, Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Concurs
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Passeig d'en Blay (el Firal)
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: a la Plaça davant l'escorxador
Horari: 19:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Ciutat de Girona i Tres Vents

Tipus: Audició
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Trinitat Sais
Horari: 18:00
Cobla: Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Comentaris: E.M.M. Conrad Saló i La Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Portbou
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 11:00 i 17:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Foment del Montgrí, Genisenca i Ciutat de Girona