Activitats

Activitats on s'ha tocat:
La Santa Espina (Morera i Viura, Enric)
23x87, s55
Lloc estrena: Cassà de la Selva
Data estrena: 1907
531 Resultats: 346 Audició, 90 Aplec, 57 Concert, 25 Concurs, 12 Audició doble, 1 Altres.

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30 i 15:30
Cobla: Maricel
Comentaris: La Flama de Farners, Reus Jove, Maricel

Tipus: Aplec
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig de Mn. Cinto Verdaguer (Passeig de Mar)
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal del Llobregat, La Flama de Farners i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 11:45
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Les Masies de Roda
Comarca: Osona
Lloc: Davant de l'Ajuntament
Horari: 16:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: Constantí
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc de les Escoles Velles
Horari: 12:00 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 20:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Riudecanyes
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de l'1 d'Octubre
Horari: 18:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Concurs
Població: Torroella de Montgrí
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins de John Lennon
Horari: 11:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de l'Artesania
Horari: 18:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Can Font, davant l'Institut el Til·ler
Horari: 11:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Girona i Ciutat de Cornellà

Tipus: Concert
Població: Amposta
Comarca: Montsià
Lloc: Plaça Ramón Berenguer IV(Plaça del Mercat)
Horari: 20:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Monòlit del Passeig Tagamanent (Corró d'Avall)
Horari: 12:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pavelló Alemany Mies Van der Rohe
Horari: 18:00
Comentaris: Cobla per la Independència

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Alcover
Comarca: Alt Camp
Lloc: Cercle d'Amics d'Alcover (Plaça del Portal, 3)
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 18:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Terrades
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Ermita de la Salut
Horari: 11:15
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Els Rossinyolets

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins Juli Garreta
Horari: 12:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Davant de l'Església de Santa Maria de Llerona
Horari: 11:45
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Cobla la Nova Vallès

Tipus: Audició
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de la Bassa
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 20:00
Cobla: Santiga
Comentaris: Cobla Santiga

Tipus: Audició
Població: Lliçà d'Amunt
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Parc del Quiosc
Horari: 17:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Tipus: Concert
Població: Cabrera de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Masia de Can Bartomeu
Horari: 19:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Porqueres
Comentaris: Cobla La Principal de Porqueres

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça Víctor Català
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Concert
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Teatre Societat La Lira
Horari: 18:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Falset
Comarca: Priorat
Lloc: Plaça de la Quartera
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: Vila de la Jonquera
Comentaris: Cobla Vila de la Jonquera

Tipus: Audició
Població: Figaró-Montmany
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Major
Horari: 12:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 17:30
Cobla: Rosaleda
Comentaris: Cobla Rosaleda

Tipus: Concurs
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Passeig d'en Blay (el Firal)
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Porxada
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: La Selva del Camp
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça d'Europa
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig del Comte Guifré
Horari: 17:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Alió
Comarca: Alt Camp
Lloc: Pista Esportiva de les Escoles
Horari: 19:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició doble
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig de Manuel Puigvert
Horari: 18:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Reus Jove i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Vilanova d'Escornalbou
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Arenys de Munt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Mestre Mas Ros
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Cambrils
Comarca: Baix Camp
Lloc: Parc del Pescador
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Reus jove i La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Albinyana
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Societat Recreativa
Horari: 13:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Jacint Verdaguer
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Cobla La Principal de Cassà

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar (Cambra de Comerç)
Horari: 22:15
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de La Sardana-La Platja
Horari: 22:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Santes Creus
Comarca: Alt Camp
Lloc: Hort d'Estudi al Monestir de Santes Creus
Horari: 18:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Gelida
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Pista Jardí UCG
Horari: 20:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània