Activitats

Activitats on s'ha tocat:
El golfet (Viladesau i Caner, Ricard)
31x85, s69
Data estrena: 1968
Lloc referenciat: Palafrugell
363 Resultats: 170 Audició, 154 Aplec, 33 Audició doble, 4 Concurs, 1 Ball d'esbart, 1 Altres.

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Carpa al costa de les antigues escoles- Llerona
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Mercat Vell (Plaça Prat de la Riba)
Horari: 17:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: La Rambla
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça Josep Tarradellas
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Canyamars
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Pla dels Bolets
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Canigó
Comentaris: Cervianenca, Canigó

Tipus: Audició
Població: Premià de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Societat Cultural Sant Jaume
Horari: 20:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Porxada
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Vilanova del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça d'Anselm Clavé
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 21:00
Cobla: Santiga
Comentaris: Cobla Santiga

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Ricard Camí
Horari: 23:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Pati de l'Artesà
Horari: 11:00 i 16:45
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat, Ciutat de Cornellà i Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Mataró
Comarca: Maresme
Lloc: Passatge de Can Marfà
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Lluïsos Cobla i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 12:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Porqueres
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Als Jardins de l'Ajuntament de Porqueres
Horari: 16:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: La Principal de Porqueres i Foment del Montgrí

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 12:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 19:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Aplec
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Montornès
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sabadell i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Taradell
Comarca: Osona
Lloc: Can Costa i Font
Horari: 17:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Sant Julià de Vilatorta
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 17:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Segle XX
Horari: 12:15
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de la Torre Lluc
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 12:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Envelat de Festa Major-Plaça de Can Fabra
Horari: 11:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Mercat de Sant Antoni
Horari: 11:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola de Sabadell, La Principal del Llobregat i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Santuari de Misericòrdia
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Reus Jove i Pare Manyanet de Reus

Tipus: Aplec
Població: Torroella de Montgrí
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Tres Vents, La Principal de Cassà i Maricel

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Can Font
Horari: 11:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Begues
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 11:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig Comte Guifré
Horari: 18:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Ciutat de Manresa, Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Alguaire
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça La Sardana
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella i Contemporània

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Sant Pere Pescador
Horari: 19:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Carrer Alcolea de Dalt
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc de Moià
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Sant Jordi i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: El Masnou
Comarca: Maresme
Lloc: Pati d'El Casino
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Marinada, Punt Cat Cobla i Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Antoni de Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Espigó de la Costa Brava
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Josep Umbert Ventura
Horari: 20:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Mediterrània, Jovenívola de Sabadell i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Parc del Tramvia
Horari: 19:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de la Sardana- La Platja
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Masia de Can Falguera
Horari: 21:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Montesquiu
Comarca: Ripollès
Lloc: Jardins del Castell de Montesquiu
Horari: 12:30 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Ciutat de Girona, Jovenívola de Sabadell i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Roda de Ter
Comarca: Osona
Lloc: Jardins de Can Planoles
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat, Bisbal Jove i Ciutat de Girona