Activitats

Activitats on s'ha tocat:
El parc de la Guineu (Fontàs i Puig, Pere)
25x79, s64
Data estrena: 1976
Lloc referenciat: Barcelona
Premis: Sardana de l'Any 1977
395 Resultats: 201 Aplec, 156 Audició, 29 Audició doble, 5 Concurs, 4 Concert.

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc Metropolità de Bellvitge
Horari: 11:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc dela Guineueta
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de la Bisbal, Montgrins, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Porxada
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Aplec
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig de Mn. Cinto Verdaguer (Passeig de Mar)
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat, La Flama de Farners i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Vilanova de Bellpuig
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pavelló Poliesportiu
Horari: 18:00
Cobla: Lo Castell
Comentaris: Lo Castell i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Pontils
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Ermita de Sant Magí de la Bufraganya
Horari: Matí i tarda
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Alcover
Comarca: Alt Camp
Lloc: Cercle d'Amics d'Alcover (Plaça del Portal, 3)
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Ciutat de Manresa, Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:00
Cobla: Premià
Comentaris: Sant Jordi, Premià, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 18:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Alió
Comarca: Alt Camp
Lloc: Pista Esportiva de les Escoles
Horari: 19:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Albinyana
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Societat Recreativa
Horari: 13:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Concert
Població: Pontils
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Ermita de Sant Magí de la Bufraganya
Horari: 21:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Cornudella de Montsant
Comarca: Priorat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 18:30 i 22:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: La Nou de Gaià
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça del Centenàri
Horari: tarda
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Alforja
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni
Horari: 12:00 i 18:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

43è Aplec a Alforja (21/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Alforja
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni
Horari: 12:00 i 18:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: El Pla de Santa Maria
Comarca: Alt Camp
Lloc: Al recinte "La Fàbrica"
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Masia de Can Falguera
Horari: 21:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Pineda de la Capella del Port
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Empúries
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Jaciment Arqueològic d'Empúries
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: La Principal de Banyoles, Els Rossinyolets, Ciutat de Girona, Bisbal Jove i la Principal de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de L'ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Marinada i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Gran Via Sud
Horari: 11:30
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de La Guineueta
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Concert
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Palau de La Música
Horari: 17:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de la Bisbal , Montgrins, La Principal del Llobregat, Sant Jordi i La Banda Simfónica

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Guineueta
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Montgrins, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig Comte Guifré
Horari: 18:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 20:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Can Sisteré
Horari: 19:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla la Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de L'ajuntament i Plaça Catalunya
Horari: 12:00 i 22:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de L'Escala

Tipus: Audició
Població: La Selva del Camp
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça d'Europa
Horari: 19:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Cubelles
Comarca: Garraf
Lloc: Passeig Marítim
Horari: 22:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc del Parador
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni de Pàdua
Horari: 20:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Palafolls
Comarca: Maresme
Lloc: Fòrum Palatiolo
Horari: 20:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Palafolls, Ciutat de Granollers i Principal de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: L'Estany
Comarca: Bages
Lloc: Pista Vella
Horari: 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça davant l'Ateneu
Horari: 21:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 21:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: El Pla de Santa Maria
Comarca: Alt Camp
Lloc: Parc de La Fàbrica
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Ascó
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça del Casal
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça de Fra Bernadí
Horari: 22:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluísos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Torres de Segre
Comarca: Segrià
Lloc: Pati de les Escoles
Horari: 20:00 i 22:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella i Bellpuig Cobla

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 12:00
Cobla: 1 d'octubre
Comentaris: Cobla 1 d'Octubre

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:15
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala