Activitats

Activitats on s'ha tocat:
La sardana de les bruixes (Sans i Salellas, Enric)
31x69, s51
265 Resultats: 153 Aplec, 85 Audició, 25 Audició doble, 2 Concurs.

Tipus: Audició
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Plaça de l'1 d'Octubre
Horari: 17:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Progrés
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: La Principal de Terrassa

Tipus: Audició doble
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Recinte Firal
Horari: 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove i La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Nova
Horari: 16:30
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada, Mediterrània, Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de La Sardana-La Platja
Horari: 22:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: La Garriga
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Josep Maurí i Serra
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Torres de Segre
Comarca: Segrià
Lloc: Pati de les Escoles
Horari: 20:00 i 23:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Jardins Vicenç Pujol
Horari: 16:30
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: Bellpuig Cobla, Ciutat de Girona i Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc de Can Mulà
Horari: 10:15 i 16:00
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Mil·lenària i Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Cooperativa
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de la Torre Lluc
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Pavelló de Palau I
Horari: 17:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove i La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 18:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc Francesc Macià
Horari: 10:30 i 15:45
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat, Sant Jordi, Jovenívola de Sabadell i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Santuari de Misericòrdia
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Reus Jove i Pare Manyanet de Reus

Tipus: Aplec
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de Can Solei
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Marinada, Ciutat de Girona i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Ciutat de Manresa, Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 18:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Rambla
Horari: 22:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya (paratges de la Canya)
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 20:00
Cobla: Costa Brava
Comentaris: Cobla Costa Brava

Tipus: Aplec
Població: Torregrossa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pista poliesportiva descoberta
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Roda de Ter
Comarca: Osona
Lloc: Jardins de Can Planoles
Horari: 18:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: La Principal del Llobregat, Bisbal Jove i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Mataró
Comarca: Maresme
Lloc: Pati de la Residència Municipal de Sant Josep
Horari: 19:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Lluïsos de Taradell i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Pla del Castell
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Sant Jordi i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 12:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc de Can Mulà
Horari: 10:15 i 16:00
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Mil·lenària i Sabadell

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Ermita de Bellvitge
Horari: 12:00 i 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat, Mediterrània i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Roses
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Davant de La Ciutadella
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Ciutat de Girona, Montgrins i La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 12:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: Flaçà
Comarca: Gironès
Lloc: Polivalent
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Costa Brava
Comentaris: Costa Brava, Bisbal Jove i Els Casanoves

Tipus: Aplec
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Pavelló Xavier Marcilla
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Jovenívola, Ciutat de Cornellà i Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Mollerussa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Parc Municipal / Pavelló
Horari: 18:30 / 22:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig

Tipus: Aplec
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Sardana /Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11, 16 / 22:15
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: desconegut
Cobla: Les Casenoves
Comentaris: Els Casenoves

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: Les Casenoves
Comentaris: Els Casanoves

Tipus: Aplec
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça dels Esports
Horari: 10:30 i 16
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Marinada, Mediterrània i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: La Pobla de Mafumet
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 11.30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 12
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Tres Vents

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de Cal Gana
Horari: 12
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix llobregat

Tipus: Audició
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça del Castell
Horari: 12
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Caldes de Montbui
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: desconegut
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició doble
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló IES Cirvianum
Horari: 16:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Canigó

Tipus: Aplec
Població: Salou
Comarca: Tarragonès
Lloc: desconegut
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove, Mediterrània i Sant Jordi