Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Nois alegres (Mas i Ros, Francesc)
33x77, s62
Data estrena: 1957
Lloc referenciat: Sant Hilari Sacalm
247 Resultats: 117 Audició, 96 Aplec, 33 Audició doble, 1 Concert.

Tipus: Aplec
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Pineda de la Capella del Port
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Joaquim Serra
Horari: 12:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Cassà de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de La Coma
Horari: 22:30
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Cobla La Principal de Cassà

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de l'Onze de Setembre
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça del Doctor Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Ciutat de Girona, La Flama de Farners i La Principal de Cassà

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22:00
Cobla: 1 d'octubre
Comentaris: Cobla 1 d'Octubre

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de la Sardana- La Platja
Horari: 22:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:45
Cobla: Marinada
Comentaris: Sabadell Marinada i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Mil·lenari (La Romànica)
Horari: 18:00 i 21:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Sabadell, Marinada, Jovenívola de Sabadell i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada i Maricel

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Fra Bernadí
Horari: 18:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Montmeló
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Jardins de La Torreta de Montmeló
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Ciutat de Girona, Jovenívola de Sabadell i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 22
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: desconegut
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Nou
Horari: 10 i 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Pral. Olot, Marinada i Flama

Tipus: Aplec
Població: Torregrossa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 20 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 18:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Ciutat de Girona, Rossinyolets i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de les Mallorquines
Horari: 17:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

Tipus: Aplec
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça dels Esports
Horari: 10:30 i 16
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada, Mediterrània i Bisbal Jove

Tipus: Audició doble
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 17
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell i Contemporània

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: desconegut
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos, ...

Tipus: Audició
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Plaça de la Llibertat
Horari: 19
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Farners
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de Sant Salvador
Horari: 11 i 16
Cobla: Conjunt
Comentaris: Flama de Farners, Reus Jove i Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: La Pobla de Mafumet
Comarca: Tarragonès
Lloc: Pavelló Esportiu Municipal
Horari: 13
Cobla: Reus
Comentaris: Reus

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 18:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: La Nova Vallès

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc d'Europa
Horari: 10:30 i 17
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Jovenívola, Bisbal Jove i Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: La Romànica
Horari: 18 i 21
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sabadell, Marinada, Jovenívola i C. Terrassa

Tipus: Audició
Població: Sant Andreu de la Barca
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de Federico Garcia Lorca
Horari: 19
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Barcelona
Horari: 12
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Rambla
Horari: 12
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: La Bisbal Jove

Tipus: Audició doble
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Espai Tolrà
Horari: 17
Cobla: Marinada
Comentaris: Vila d'Olesa i Marinada

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc pau Casals
Horari: 12
Cobla: Ciutat de Solsona
Comentaris: Cobla Juvenil Ciutat de Solsona

Tipus: Audició
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 22
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

27è Aplec de Sant Hilari (17/08/2014)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: C. Girona, Flama i Bisbal Jove

14è Aplec de Sant Pere de Ribes (25/07/2014)
Tipus: Aplec
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça Marcer
Horari: 22
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada, C. Cornellà i Jovenívola

Ballada (19/07/2014)
Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Pep Ventura
Horari: 19
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

Tipus: Aplec
Població: Andorra la Vella
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça del Poble
Horari: 11:30,17:30 i 22:15
Cobla: Marinada
Comentaris: Ciutat de Terrassa, Marinada i Mediterrània

Festa Major Creu Alta (07/06/2014)
Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Cal Estruc
Horari: 18
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: La Nova Vallès

Ballada (25/12/2013)
Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 12
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Parc de les Freixes
Horari: 16:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Sant Jordi i La Nova Vallès

Fira d'artesans (14/09/2013)
Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Carrer de Portugal
Horari: 18
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: La Nova Vallès

26è Aplec de Sant Hilari (18/08/2013)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: desconegut
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Bisbal Jove, Flama i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Llibertat
Horari: 18
Cobla: Ressò
Comentaris: Ressò

Tipus: Aplec
Població: Calafell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Parc de la Sínia
Horari: 18
Cobla: Ressò
Comentaris: Ressò i Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: La Romànica
Horari: 18 i 21
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sabadell, Marinada, Jovenívola i C. Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Bordils
Comarca: Gironès
Lloc: Pavelló de Torrentó
Horari: 16
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Principal de Porqueres, Principal de Banyoles i Baix Empordà