Última hora: Amb les noves mesures contra la COVID-19, molts programes de ràdio o actes anunciats a l'agenda poden haver estat anul·lats o ajornats.

 

Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Camí d'aplec (Tudela i Benavent, Miquel)
29x77, s61
Lloc estrena: Cardedeu
Data estrena: Dg. 17-Jun-1979
Lloc referenciat: Cardedeu
35 Resultats: 17 Audició, 14 Aplec, 3 Audició doble, 1 Concert.

Tipus: Concert
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Lluís Companys
Horari: 11:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Fornells de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 12:30
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig dels Guíxols
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Molló
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça major
Horari: 12:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Canyamars
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Pla dels Bolets
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Cervianenca (2ona època)
Comentaris: Cervianenca, Canigó

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 20:00
Cobla: Cervianenca (2ona època)
Comentaris: Cobla Cervianenca

Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça del Doctor Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, La Flama de Farners, La Principal de Cassà

Tipus: Aplec
Població: Empúries
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Jaciment Arqueològic d'Empúries
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: La Principal de Banyoles, Els Rossinyolets, Ciutat de Girona, Bisbal Jove i la Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Rambla de Figueres
Horari: 12:00
Cobla: Cervianenca (2ona època)
Comentaris: Cobla Cervianenca

Tipus: Audició
Població: Molló
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Canyamars
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Pla del Molinot
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: Canigó
Comentaris: Cobles, Cervianenca i Canigó

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Ciutat de Manresa, Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Portbou
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 11:00 i 17:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí, Genisenca i Ciutat de Girona

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 16:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig dels Sants Cosme i Damià
Horari: 22
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Pral. D'Olot

Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Nou
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Tres Vents, Marinada i Pral. Olot

Tipus: Audició
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de Sant Eudalt
Horari: 11:45
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Mongrí

Tipus: Aplec
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 10:30 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Rossinyolets, C. Girona, Pral. De l'Escala i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Prats de Lluçanès
Comarca: Osona
Lloc: Santuari de Lurdes
Horari: 18
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Ciutat de Manresa

Tipus: Aplec
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig Marimon Asprer
Horari: 10 i 16:30
Cobla: Montgrins
Comentaris: La Bisbal Jove, Jovenívola, Montgrins i Pral. De la Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Arenys de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Lourdes
Horari: 11 i 16
Cobla: Conjunt
Comentaris: Marinada, Jovenívola i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Sardana /Plaça Ajuntament
Horari: 10, 16 /22:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Reus Jove, Mediterrània, C. Girona, Bisbal Jove i Foment. Homentage a Antoni Mas Bou

Ballada (03/08/2007)
Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2007)
Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc d'Europa
Horari: 10:30, 17 i 22:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Blanes, Pral de la Bisbal i Jovenívola de Sabadell

16è Febrer Musical (25/02/2007)
Tipus: Audició
Població: Cardedeu
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Casal de la Gent Gran
Horari: 11:30
Cobla: Montgrins
Comentaris: Montgrins

Doble (29/07/2006)
Tipus: Audició doble
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: La Nova Vallès

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Marcet
Horari: 18:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: La Nova Vallès

Ballada (14/03/2005)
Tipus: Audició
Població: Andorra la Vella
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça del Poble
Horari: 17
Cobla: Principal de Berga
Comentaris: Pral de Berga

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Marcet
Horari: 18
Cobla: Costa Brava
Comentaris: Costa Brava

Festa d'Escaldes-Engordany (15/06/2003)
Tipus: Audició doble
Població: Escaldes-Engordany
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça dels Coprínceps
Horari: 11:30 i 22
Cobla: Principal de Berga
Comentaris: La Principal de Berga

Festa Major (13/06/2003)
Tipus: Audició
Població: Andorra la Vella
Comarca: Andorra
Lloc: El Puial
Horari: 17:30
Cobla: Principal de Berga
Comentaris: La Principal de Berga

Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Passeig d'en Blay/Parc Municipal
Cobla: Selvamar
Comentaris: 18:30, 10:30 i 16:30; Jovenívola, Reus Jove, Selvamar i Pral d'olot

19è Aplec de Berga (03/09/2000)
Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça Viladomat
Cobla: Pirineu (Berga)
Comentaris: 17; Pirineu, Berga i Cornellà