Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Aura del Tura (Saló i Ramell, Conrad)
41x83, s61
Data estrena: 1976
Lloc referenciat: Olot
Premis: Sardana de l'Any 1977 (finalista)
282 Resultats: 150 Aplec, 82 Audició, 27 Audició doble, 22 Concert, 1 Concurs.

Tipus: Concert
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Auditori Barrades
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni de Pàdua, Pl. de l'Església
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Reus Jove i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Breda
Comarca: La Selva
Lloc: Aparcament del Centre Bredenc
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Jovenívola de Sabadell, Bisbal Jove i Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: Navarcles
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló de Navarcles
Horari: 16:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Gas
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Concert
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Sala Torín
Horari: 19:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: La Principal d'Olot, Coral Croscat i Cantabile Cor de Cambra

Tipus: Audició
Població: L'Armentera
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Sala Nova
Horari: 19:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Salou
Comarca: Tarragonès
Lloc: Davant del Teatre-Auditori
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Maricel, Reus Jove i Sabadell

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça dels Caçadors
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig Manuel Puigvert
Horari: 19:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Nova
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Canet de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de la Llenya
Horari: 22:15
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Casal de Mirasol - carrer Mallorca,42
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Molins de Rei
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça El Palau
Horari: 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Font del Canyo
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Bisbal Jove, Ciutat de Granollers i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Mil·lenari (La Romànica)
Horari: 18:00 i 21:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell, Marinada, Jovenívola de Sabadell i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Bosc de la Torre
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola de Sabadell i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc de Can Mulà
Horari: 10:15 i 16:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Mil·lenària i Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Plaça Major
Horari: 16:15
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Camps, Marinada i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Roses
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Davant de La Ciutadella
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Montgrins
Comentaris: Ciutat de Girona, Montgrins i La Principal de La Bisbal

Tipus: Aplec
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Montornès
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça Marcer
Horari: 22
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, marinada i Maricel

Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Nou
Horari: 10 i 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Pral. Olot, Marinada i Flama

Ballada (08/07/2017)
Tipus: Audició
Població: Campdevànol
Comarca: Ripollès
Lloc: desconegut
Horari: 18
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Berga Jove

Tipus: Aplec
Població: Juneda
Comarca: Garrigues
Lloc: Pîsta del parc de l'Alegria
Horari: 19 i nit
Cobla: Bellpuig
Comentaris: Bellpuig i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Montblanc
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça Major
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Bellpuig
Comentaris: Maricel i Bellpuig

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 21
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Font de Can Rull
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Sant Jordi i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Parc Dalmau
Horari: 10:30 i 16
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Marinada, Montgrins , Pral de la Bisbal i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Mollerussa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Parc Municipal / Pavelló
Horari: 18:30 / 22:30
Cobla: Bellpuig
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig

Tipus: Aplec
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Sardana /Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11, 16 / 22:15
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Reus Jove

Tipus: Audició
Població: La Garriga
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: desconegut
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Capellades
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça de Verdaguer
Horari: 12:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Preixana
Comarca: Urgell
Lloc: Parc de Montalbà
Horari: 12 i 17
Cobla: Bellpuig
Comentaris: Bellpuig cobla

Tipus: Audició doble
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló IES Cirvianum
Horari: 16:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Canigó

Tipus: Aplec
Població: Salou
Comarca: Tarragonès
Lloc: desconegut
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove, Mediterrània i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Flix
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Ermita del Remei
Horari: 10:45 i 16
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella i Pral. Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Montcada i Reixac
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Escola Reixac
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos i Jovnívola

Tipus: Audició
Població: Sant Vicenç de Castellet
Comarca: Bages
Lloc: desconegut
Horari: 17:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Vallgorguina
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Bàscula
Horari: 13:30
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de la Torre Lluc
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Lluïsos, Ciutat de Cornella i Pral. Del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 22
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Calaf
Comarca: Anoia
Lloc: desconegut
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:15
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Arbreda
Horari: 17:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola, Baix Empordà i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Begues
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Passeig de l'Església
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19
Cobla: Reus Jove
Comentaris: La Pral. De Tarragona i Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: El Pla de Santa Maria
Comarca: Alt Camp
Lloc: Plaça de l'Església de Sant Ramon/Centre Cívic
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove