Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Refilets de pastor (Sans i Salellas, Enric)
31x77, s62
Obligada de/Composta per a: Flabiol
137 Resultats: 77 Aplec, 46 Audició, 14 Audició doble.

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Rossinyolets i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: A la Plaça Claudi Girbal (Font del Gat)
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc dela Guineueta
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de la Bisbal, Montgrins, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Jardins de Josep Puig Pujades
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Bellpuig
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça Ramon Folch
Horari: 12:00 i 17:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig Cobla

Tipus: Audició
Població: Salomó
Comarca: Tarragonès
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Cambrils
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça del Pòsit
Horari: 20:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Juve

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Fra Bernadí
Horari: 21:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Passeig Verdaguer
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Maricel i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Comunidor
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: La Principal de Tarragona i Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni de Pàdua, Pl. de l'Església
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Roses
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Ciutadella
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona,Els Montgrins i La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Maçanet de la Selva
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 12:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de La Guineueta
Horari: 11:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Audició doble
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló IES La Romànica
Horari: 17:00 i 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Ciutat de Terrassa i Sabadell

Tipus: Audició doble
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 17
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell i Contemporània

Tipus: Aplec
Població: Salou
Comarca: Tarragonès
Lloc: Davant del Teatre-Auditori
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Maricel, Reus Jove i Sabadell

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig del Comte Guifré
Horari: 18:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Canet de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de la Llenya
Horari: 21:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell i Marinada

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 18:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Col·legi Sant Josep
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de l'Espanya Industrial
Horari: 16:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Ciutat de Terrassa, Mediterrània i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Manresa
Comarca: Bages
Lloc: Passeig Pere III (Pati del Kursaal)
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona. Clausura dels 40 anys de Nova Crida

Tipus: Aplec
Població: Celrà
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Fàbrica
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània, Bisbal Jove i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 22
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça dela Cooperativa
Horari: 18
Cobla: Montgrins
Comentaris: Montgrins

Tipus: Aplec
Població: Perpinyà
Comarca: Rosselló
Lloc: Passejada
Horari: 15
Cobla: Montgrins
Comentaris: Montgrins i Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Mollerussa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Parc Municipal / Pavelló
Horari: 18:30 / 22:30
Cobla: Bellpuig
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig

Tipus: Aplec
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Rambla
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Montgrins
Comentaris: Montgrins, Sant Jordi i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Catedral
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: la Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Ciutadella
Horari: 10:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, mediterrània i Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Sant Quirze de Besora
Comarca: Ripollès
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Llobregt i Jovenívola

Tipus: Audició doble
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Sala Dos de Gener
Horari: 17
Cobla: Marinada
Comentaris: Bellpuig i Marinada

Tipus: Audició
Població: Calldetenes
Comarca: Osona
Lloc: Plaça de l'11 de setembre
Horari: 19
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama de Farners

Tipus: Aplec
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Francesc Macià
Horari: 10:30 i 15:45
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: C. Girona, Llobregat i Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Monestir
Horari: 10 i 16
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Mediterrània, Jovenívola, Sant Jordi i Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra (Sant Andreu)
Horari: 17
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Barri de Gràcia
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Sant Pere de Torelló
Comarca: Osona
Lloc: La Riera
Horari: 12:30 i 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: C. Girona, Pral. Llobregat i Jovenívola Sabadell. Homenatge a Carles Santiago

Tipus: Aplec
Població: Manresa
Comarca: Bages
Lloc: Passeig Pere III
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Manresa, Ciutat de Girona i Jovenívola

Tipus: Audició doble
Població: Ripollet
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló Joan Creus
Horari: 17
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig de Mossèn Cinto Verdaguer
Horari: 17:30 / 10:30 i 16
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Ciutat de Girona, Flama i Pral . Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església / Bosc de la Torre
Horari: 9:45/11 i 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola i Marinada

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Trafalgar a llefià
Horari: 12
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Sant Vicenç de Castellet
Comarca: Bages
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 17
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Bellpuig i Lluïsos

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: 12 i 17
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Ciutat de Manresa, Ciutat de Terrassa i Lluïsos