Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Gota d'aigua (Calders, Joan)
35x83, s67
Lloc estrena: Cassà de la Selva
Data estrena: 1945
252 Resultats: 114 Audició, 102 Aplec, 31 Audició doble, 3 Concert, 2 Concurs.

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Eivissa
Horari: 11:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Ermita de Sant Grau
Horari: 12:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Aplec
Població: Constantí
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc de les Escoles Velles
Horari: 12:00 i 16:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició doble
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 21:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Marinada

Tipus: Audició
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de la Bassa
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Falset
Comarca: Priorat
Lloc: Plaça de la Quartera
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Ciutat de Manresa, Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició doble
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de La Sardana-La Platja
Horari: 21:30
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Foment del Montgrí i La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Arenys de Munt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Aplec
Població: Cambrils
Comarca: Baix Camp
Lloc: Parc del Pescador
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus jove i La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 21:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Salou
Comarca: Tarragonès
Lloc: Passeig de Jaume I
Horari: 20:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Torredembarra
Comarca: Tarragonès
Lloc: Passeig Marítim
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: El Pla de Santa Maria
Comarca: Alt Camp
Lloc: Al recinte "La Fàbrica"
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Montesquiu
Comarca: Ripollès
Lloc: Font d'en Nando
Horari: 18:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Jovenívola de Sabadell i Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Carrer Primavera amb el carrer Florida
Horari: 18:00
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Cobla La Nova Vallès

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Fra Bernadí
Horari: 21:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Andorra
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça del Poble
Horari: 17:30 i 22:15
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: Bellpuig Cobla, Marinada, Mediterrània

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Pista Esportiva del Pla de Sant Pere
Horari: 17:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: La Principal de L'Escala i Tres Vents

Tipus: Concurs
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de La Llibertat
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Cassà de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de La Coma
Horari: 22:00
Cobla: Músics cassanencs
Comentaris: Cobla de músics Cassanencs

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc Europa
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Bisbal Jove i Sabadell

Tipus: Audició
Població: Valls
Comarca: Alt Camp
Lloc: Plaça del Pati
Horari: 18:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Cobla Vents de Riella d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Bordils
Comarca: Gironès
Lloc: Pavelló Torrentó
Horari: 16:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí i La Principal de Porqueres

Tipus: Aplec
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Ermita de Sant Pau de la Calçada
Horari: 11:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Antigues Escoles de Llerona
Horari: 17:30
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Aplec
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Parc de Les Feixetes
Horari: 16:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Mediterrània i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 19:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya (paratges de la Canya)
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de la Sardana- La Platja
Horari: 22:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Lliçà d'Amunt
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Ermita de Santa Justa
Horari: 11:00
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:45
Cobla: Marinada
Comentaris: Sabadell Marinada i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça d'Ovidi Montllor (Poble Sec)
Horari: 18:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Casal de Mirasol - carrer Mallorca,42
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Aplec
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Font del Canyo
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Bisbal Jove, Ciutat de Granollers i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Pati de l'Artesà
Horari: 20:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Bax Llobregat

Tipus: Audició
Població: Torres de Segre
Comarca: Segrià
Lloc: Pati de les Escoles
Horari: 20:00 i 22:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella i Bellpuig Cobla

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Pista esportiva del Pla de Sant Pere
Horari: 17:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella i Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Josep Umbert Ventura
Horari: 17:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Aplec
Població: Navarcles
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló de Navarcles
Horari: 16:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Marinada, Jovenívola de Sabadell i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Montserrat
Comarca: Bages
Lloc: Plaça de Santa Maria
Horari: 12
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: desconegut
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Vila d'Olesa