Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Colometa (Viladesau i Caner, Ricard)
33x67, s51
Data estrena: 1986
Lloc referenciat: Badalona
Premis: Sardana de l'Any 1986
321 Resultats: 152 Audició, 127 Aplec, 26 Audició doble, 16 Concert.

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça del Mercat de Bellvitge
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Santiga
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi-Ciutat de Barcelona, Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sant Hipòlit de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 18:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Ciutat de Manresa, Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 18:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Queralt
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça Major
Horari: 18:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig dels Sants Cosme i Damià
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Josep Umbert Ventura
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Mediterrànis, Jovenívola de Sabadell i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: El Papiol
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Palafolls
Comarca: Maresme
Lloc: Fòrum Palatiolo
Horari: 20:00
Cobla: Palafolls
Comentaris: Palafolls, Principal de Banyoles i Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça de l'Església Parroquial i Plaça Nova
Horari: 13:00 i 20:00
Cobla: Costa Brava
Comentaris: Cobla Costa Brava

Tipus: Aplec
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Pineda de la Capella del Port
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Montesquiu
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de La República
Horari: 17:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Ermita de Sant Muç
Horari: 12:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 17:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Marinada, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Almacelles
Comarca: Segrià
Lloc: Rambla de La Generalitat i Sala Polivalent
Horari: 17:00 i 23:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt i Punt Cat Cobla

Tipus: Audició
Població: Sant Hipòlit de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 17:00
Cobla: L'Arbucienca
Comentaris: Cobla L'Arbucienca

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de L'ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Marinada i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Roda de Ter
Comarca: Osona
Lloc: Pista Polivalent de les Cases Noves
Horari: 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla La Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc de Can Mulà
Horari: 10:15 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Mil·lenària i Sabadell

Tipus: Audició
Població: Lleida
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de la Llotja
Horari: 11:00
Cobla: Formació específica per l'activitat
Comentaris: Sextet de Cobla

Tipus: Aplec
Població: Breda
Comarca: La Selva
Lloc: Aparcament del Centre Bredenc
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Jovenívola de Sabadell, Bisbal Jove i Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Mediterrània,Principal de la Bisbal,Principal de Llobregat,Marinada,St Jordi.C.de Girona,Jovenívola

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista de Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Aplec
Població: Òdena
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Mestre Vila Vell
Horari: 10:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi i Lluïsos

Tipus: Concert
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Al 1r pis de la S.C. i R. La Barretina Vermella
Horari: 20:00
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Concert
Població: Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Sala Fontova
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva de Salt
Horari: 16:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Baix Empordà i Tres Vents

Tipus: Audició
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Pavelló
Horari: 17:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Calafell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Passeig Marítim Sant Joan de Déu
Horari: 22:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Súria
Comarca: Bages
Lloc: Parc Macary i Viader "El Casino"
Horari: 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Súria, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Cornellà i La Principal de la Bisbal

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Campdevànol
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de la Dansa
Horari: 18:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Joaquim Serra
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Peralada
Comarca: Alt Empordà
Lloc: a la Pineda del Castell de Peralada
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Bisbal Jove, Mediterrània i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc de Moià
Horari: 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Sant Jordi i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:45
Cobla: Marinada
Comentaris: Sabadell Marinada i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça 1 de Maig
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa