Activitats

Activitats on s'ha tocat:
La roca del cargol (Vicens i Juli "Xaxu", Josep)
27x93, s71
Data estrena: 1945
Lloc referenciat: L'Escala
66 Resultats: 32 Aplec, 25 Audició, 8 Audició doble, 1 Concurs.

Tipus: Audició doble
Població: Sant Quirze de Besora
Comarca: Ripollès
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Punta (Plaça Josep Esquirol)
Horari: 21:30
Cobla: Formació específica per l'activitat
Comentaris: La gran Cobla de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: Almacelles
Comarca: Segrià
Lloc: Rambla de La Generalitat i Sala Polivalent
Horari: 17:00 i 23:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt i Punt Cat Cobla

Tipus: Audició
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló d'Esports
Horari: 17:00
Cobla: Montgrins
Comentaris: Cobla Montgrins

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Font de Can Rull
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Montgrins
Comentaris: Jovenívola, Montgrins i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça del Vi
Horari: 18
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Cornellà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: desconegut
Cobla: Maricel
Comentaris: Maricel

Tipus: Aplec
Població: Les Masies de Roda
Comarca: Osona
Lloc: Sant Pere de Casserres
Horari: 12 /16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Llobregat i Jovenívola

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Guineueta
Horari: 11:30
Cobla: Montgrins
Comentaris: Montgrins

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Pral. De l'Escala i Rossinyolets

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Guineueta
Horari: 10 i 16
Cobla: Conjunt
Comentaris: Llobregat, Sant Jordi, Bisbal i Montgrins

Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Compte Guifré/ esglesia de Sant Pol/Plaça Major
Horari: 12,13, 18 i 22:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Montgrins i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra (Sant Andreu)
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Font de l'Alzina
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 20
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Centre Cultural de Valldoreix
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Manresa
Comarca: Bages
Lloc: Passeig Pere III
Horari: 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Ciutat de Manresa, Jovenívola i Ciutat de Girona

Tipus: Audició doble
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Can Campassol /Pavelló Germans Margall
Horari: 11:30/17
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola i Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 10 i 17
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Principal de Terrassa, Mil·lanària i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: desconegut
Horari: 17
Cobla: Cadaqués
Comentaris: Bellpuig, Sabadell i Cadaqués

Concurs (25/04/2010)
Tipus: Concurs
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: desconegut
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: La Bisbal Jove

11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (23/08/2009)
Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Pallerols
Comarca: Garrotxa
Lloc: Paratge dels Arbres d'en Casals
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Flama, C. Terrassa i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Passeig del Ter
Horari: 11:30 i 17
Cobla: Bellpuig
Comentaris: Bellpuig, Sabadell i Pral. De Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Paratge dels Desmais
Horari: 10:30 i 17
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Pral. de Banyoles, Mil·lenària i Contemporània

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 22:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Ballada (13/08/2006)
Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Rambla
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: C. Terrassa

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Girocentre
Horari: 20
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Sant Quirze de Besora
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major
Horari: 19
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Tiana
Comarca: Maresme
Lloc: Parc del Camp de Futbol Vell
Horari: 21:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Ciutadella
Horari: matí
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Constantí
Comarca: Tarragonès
Lloc: Escoles velles
Horari: matí i tarda
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

37è Aplec de Lleida (21/09/2003)
Tipus: Aplec
Població: Lleida
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de Sant Joan
Horari: 11 i 17
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: Contemporània, Bellpuig, Jovenívola d'Agramunt, Riella

Tipus: Aplec
Població: La Garriga
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Can Dachs
Horari: 21
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola i Bisbal Jove

Ballada (29/08/2003)
Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Rambla
Horari: nit
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Lluïsos, Sant Jordi i Marinada

Ballada (11/07/2003)
Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça de Fra Bernadí
Horari: nit
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Ballada (29/06/2003)
Tipus: Audició
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Rambla
Horari: tarda
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Ballada (24/06/2003)
Tipus: Audició
Població: Bolvir
Comarca: Cerdanya
Lloc: Torre del Remei
Horari: matí
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

5è Aplec de Campdevànol (24/05/2003)
Tipus: Aplec
Població: Campdevànol
Comarca: Ripollès
Lloc: Escoles Municipals Coll i Bardolet
Horari: Tarda i nit
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: C. Girona, Jovenívola, C. Terrassa

Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2002)
Tipus: Audició doble
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc Can Campassol / Pavelló Municipal
Horari: 10:30, 17
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Jovenívola i Pral. del Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: La Vilella Alta
Comarca: Priorat
Lloc: desconegut
Horari: Matí i tarda
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus jove

Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (20/07/2002)
Tipus: Aplec
Població: l'Hospitalet de l'Infant
Comarca: Baix Camp
Lloc: desconegut
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: desconegut
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Agramunt
Comarca: Urgell
Lloc: Passeig J. Brufau
Horari: 11 i 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt, Riella, Quatre Vents, Principal del Llobregat i Sant Jordi

Ballada (25/08/2001)
Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Cal Baldiró
Cobla: Mediterrània
Comentaris: 19, Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Vilanova i la Geltrú
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça de la Vila
Cobla: Contemporània
Comentaris: 18 i 22:30; Marinada, C. Cornellà, Contemporània i Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc Torres i Villà
Cobla: Mediterrània
Comentaris: 19:30; Mediterània, Jovenívola i C. Girona

Tipus: Aplec
Població: Mataró
Comarca: Maresme
Lloc: Parc Municipal
Cobla: Sa Palomera
Comentaris: 10:15 i 16:15; Costa Daurada, Sant Jordi, Llobregat i Sa Palomera

Tipus: Aplec
Població: Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Pàrquing Gresa
Cobla: Cadaqués
Comentaris: 10:30 i 16:30, C. Girona, Baix Empordà i Cadaqués

Tipus: Audició doble
Població: Sant Quirze de Besora
Comarca: Ripollès
Lloc: Pavelló Municipal
Cobla: Lluïsos
Comentaris: 16:30 hores, Lluïsos, Flama i Jovenívola