Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Blanes festiu (Albertí i Busquets, Josep)
27x81, s65
Data estrena: 1947
Lloc referenciat: Blanes
205 Resultats: 105 Audició, 78 Aplec, 18 Audició doble, 2 Concert, 2 Concurs.

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de Bellvitge
Horari: 11:30
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició doble
Població: El Masnou
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça d'Ocata
Horari: 10:45
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Marinada

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Sala Cal Gallifa
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Placeta del Mercat
Horari: 12:00
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'olesa

Tipus: Aplec
Població: Flix
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Ermita del Remei
Horari: 10:45 i 16:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Vents de Riella, La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig de Mn. Cinto Verdaguer
Horari: 17:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: La Rambla
Horari: 12:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista de Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 11:00
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: Alguaire
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella, Contemporània

Tipus: Concert
Població: Pontils
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Ermita de Sant Magí de la Bufraganya
Horari: 21:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició doble
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça de Trinitat Sais (davant del CAP)
Horari: 18:00
Cobla: Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Comentaris: Cobla de l'Escola Municipal de Música Conrad Saló i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Zona Esportiva Municipal de Corrò d'Amunt
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de Sant Jaume
Horari: 20:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Torredembarra
Comarca: Tarragonès
Lloc: Passeig Marítim
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Reus Jove i La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: La Palma d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla la Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Nou
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, La Principal del Llobregat i La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Vilaplana
Comarca: Baix Camp
Lloc: Pla del Refugi
Horari: 11:45 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 20:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Cobla La Principal de Cassà

Tipus: Aplec
Població: Juneda
Comarca: Garrigues
Lloc: Pista Parc Alegria
Horari: 19:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Entre les Perqueres Santa Rosa i d'en Malagelada
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de Porqueres
Comentaris: La Principal de Banyoles, Sol de Banyuls i La Principal de Porqueres

Tipus: Audició
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Pineda de la Capella del Port
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Santa Maria de Palautordera
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Major
Horari: 18:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 21:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Lluïsos Cobla
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 18:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: La Garriga
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Can Dachs
Horari: 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla sabadell

Tipus: Concurs
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Jardins de Josep Trueta
Horari: 11:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Montblanc
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça Major
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Sant Jordi i Marinada

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Pista Esportiva del Pla de Sant Pere
Horari: 17:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de L'Escala i Tres Vents

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Blanes
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig de Mar
Horari: 19:30
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Font de Can Rull
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Els Montgrins i Mediterrània

Tipus: Concurs
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de La Llibertat
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Pati de l'Artesà
Horari: 11:00 i 16:45
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal del Llobregat, Ciutat de Cornellà i Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Font de l'Alzina
Horari: 11:45
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 19:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Rossinyolets

Tipus: Aplec
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de La Font del Canyo
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Plaça Major
Horari: 19:00
Cobla: Juvenil Ciutat de Solsona
Comentaris: Cobla Juvenil de Solsona

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de Can Sabaté
Horari: 18:00
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Cobla La Nova Vallès

Tipus: Aplec
Població: Mataró
Comarca: Maresme
Lloc: Passatge de Can Marfà
Horari: 19:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Lluïsos Cobla i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Can Fabra
Horari: 18:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània