Activitats

Activitats on s'ha tocat:
50 anys d'aplecs gironins (Mas i Bou, Antoni)
35x79, s56
Lloc estrena: Celrà
Data estrena: Dg. 10-Mar-2019
28 Resultats: 24 Aplec, 4 Audició.

Tipus: Aplec
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig de Mn. Cinto Verdaguer (Passeig de Mar)
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: La Principal del Llobregat, La Flama de Farners i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Peralada
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Jardins del Castell de Peralada
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Mediterrània, Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça del Doctor Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, La Flama de Farners, La Principal de Cassà

Tipus: Aplec
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Marinada i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Pallerols
Comarca: Garrotxa
Lloc: Arbres d'en Casals
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Jovenívola de Sabadell, La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig Ragull
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: Ciutat de Girona, Bellpuig Cobla i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Nou
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, La Principal del Llobregat i La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Entre les Perqueres Santa Rosa i d'en Malagelada
Horari: 18:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de Banyoles, Sol de Banyuls i La Principal de Porqueres

Tipus: Aplec
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Pineda de la Capella del Port
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Empúries
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Jaciment Arqueològic d'Empúries
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de Banyoles, Els Rossinyolets, Ciutat de Girona, Bisbal Jove i la Principal de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de La Font del Canyo
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Pallerols
Comarca: Garrotxa
Lloc: Plaça El Firal
Horari: 17:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig Marimon Asprer
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Montgrins
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Montgrins, La Bisbal Jove i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Campelles
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Vella
Horari: 11:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Els Rossinyolets, La Principal de l'Escala i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins Juli Garreta
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Ciutat de Girona, Sant Jordi i Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Rambla de Figueres
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Montgrins
Comentaris: Montgrins, Sant Jordi i Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de La Sardana i nit, Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:00,16:00 i 22:15
Cobla: Conjunt
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove, Reus Jove, Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Paratges de Santa Cristina
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: La Flama de Farners, La Principal del Llobregat i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Jardins de la Devesa
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Montgrins
Comentaris: Ciutat de Girona, Montgrins, Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Farners
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de Sant Salvador
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama de Farners, Reus Jove i Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Porxada
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Roses
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Ciutadella
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Ciutat de Girona,Els Montgrins i La Principal de La Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Pavelló Poliesportiu
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Marinada, Mediterrània, Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Breda
Comarca: La Selva
Lloc: Aparcament del Centre Bredenc
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Jovenívola de Sabadell, Bisbal Jove i Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: Flaçà
Comarca: Gironès
Lloc: Polivalent
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Costa Brava, Bisbal Jove i Montgrins

Tipus: Aplec
Població: Celrà
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Fàbrica
Horari: 11:30 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Mediterrània, Bisbal Jove i Ciutat de Girona