Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Imparables (Abad i Gascon, Alfred)
34x75, s59
Lloc estrena: Barcelona
Data estrena: Dv. 26-Oct-2018
65 Resultats: 32 Audició, 20 Aplec, 8 Concurs, 4 Concert, 1 Audició doble.

Concert-audició (31/07/2020)
Tipus: Concert
Població: Alp
Comarca: Cerdanya
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça Marcer
Horari: 14:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Concert
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Auditori de la Diputació
Horari: 18:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de l'Escorxador
Horari: 11:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Concert
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Auditori Municipal
Horari: 22:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Begues
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Passeig de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Passeig d'en Blay (el Firal)
Horari: 12:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició doble
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Sala dos de gener
Horari: 17:00
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: Bellpuig Cobla i Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de l'Escorxador
Horari: 11:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Concurs
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Plaça Major
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Concurs
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Nova
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30 i 15:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: La Flama de Farners, Reus Jove, Maricel

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Nova
Horari: 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Guardiet
Horari: 17:30 i 21:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Girona, La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Setcases
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça major
Horari: 17:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Alguaire
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella, Contemporània

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Ciutat de Manresa, Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal de cultura
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig del Comte Guifré
Horari: 17:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Sant Llorenç d'Hortons
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Passeig de Marimon Llança
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Amer
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 21:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Marinada i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Alp
Comarca: Cerdanya
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de farners

Tipus: Audició
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Passeig Marítim
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:00 i 20:300
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi i La Principal d'Amsterdam

Tipus: Audició
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 21:15
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 21:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Fra Bernadí
Horari: 21:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Gurb
Comarca: Osona
Lloc: Plaça de l'Amistat
Horari: 12:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Concurs
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de La Llibertat
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Campdevànol
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Anselm Clavé
Horari: 17:00 i 21:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: La Principal d'Olot, Tres Vents i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Sant Llorenç d'Hortons
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça de l'1 d'Octubre
Horari: 18:00 i 22:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: La Flama de Farners i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de les Tres Xemeneies
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Passeig Verdaguer
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Ciutat de Girona, Maricel i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins Juli Garreta
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Sant Jordi i Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni de Pàdua, Pl. de l'Església
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Sitges
Comarca: Garraf
Lloc: Jardí de L'Hort de Can Falç
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Maricel, Marinada i La Principal de La Bisbal

Tipus: Concurs
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Sant Eudald
Horari: 11:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Cobla Vents de Riella

Tipus: Concurs
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 17:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Clarà
Horari: 11:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Bosc de La Torre
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola de Sabadell i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Francolí
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: La Principal de Tarragona, Cossetània i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Piera
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Mas Bonans
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Maricel, Vila d'Olesa i La Principal de Terrassa