Activitats

Activitats on s'ha tocat:
La font d'en Nando (Santiago i Roig, Carles)
28x85, s69
Lloc estrena: Montesquiu
Data estrena: Dg. 01-Jul-2018
Lloc referenciat: Montesquiu
Premis: Sardana de l'Any (accèssit)
71 Resultats: 38 Audició, 25 Aplec, 5 Audició doble, 2 Concert, 1 Concurs.

Tipus: Concert
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig de Manuel Puigvert
Horari: 19:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Celrà
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània, Ciutat de Girona, Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Montesquiu
Comarca: Ripollès
Lloc: desconegut
Horari: 17:00
Cobla: Sol de Banyuls
Comentaris: Cobla Sol de Banyuls

Tipus: Aplec
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Ermita de Sant Pau de la Calçada, Era del Mas
Horari: 11:15
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Audició doble
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Tres Vents, Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Torre de Montgó
Horari: 7:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 12:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Audició
Població: Mataró
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Santa Anna
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig dels Guíxols
Horari: 12:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Audició doble
Població: Cornellà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de Can Mercader
Horari: 11:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: La Principal del Llobregat, Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista de Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: La Principal del Llobregat, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: La Rambla
Horari: 12:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Pavelló
Horari: 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Tres Vents, Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc dela Guineueta
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: La Principal de la Bisbal, Montgrins, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30 i 15:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners, Reus Jove, Maricel

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Carrer de Trafalgar (barri del Serrallo)
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cossetània, La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Súria
Comarca: Bages
Lloc: Parc Macary i Viader
Horari: 16:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: La Principal de la Bisbal, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Cornellà, Súria

Tipus: Aplec
Població: Flix
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Ermita del Remei
Horari: 10:45 i 16:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Vents de Riella, La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Marinada, Mediterrània, Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Can Campassol
Horari: 18:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Constantí
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc de les Escoles Velles
Horari: 12:00 i 16:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Ermita de Sant Miquel de la Roqueta
Horari: 11:45
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: Calldetenes
Comarca: Osona
Lloc: Plaça 11 de Setembre
Horari: 18:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Avinguda de Gaudí, cantonada amb carrer indústria
Horari: 11:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Cobla La Nova Vallès

Tipus: Concurs
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Bellpuig
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça Ramon Folch
Horari: 12:00 i 17:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig Cobla

Tipus: Audició
Població: Sant Andreu de la Barca
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major i Passeig Comte Guifré
Horari: 11:45, 12:30 i 18:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners i Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Santa Pau
Comarca: Garrotxa
Lloc: Santuari de la Mare de Déu dels Arcs
Horari: Matí i 17:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi, Premià, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal de cultura
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sant Antoni de Vilamajor
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Ermita de Sant Lleïr
Horari: 18:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Cobla La Nova Vallès

Tipus: Audició
Població: Torredembarra
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça Polivalent (Davant del Nose)
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Canet de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de la Llenya
Horari: 19:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Audició
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Dalt
Horari: 18:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça davant de l'Escorxador
Horari: 18:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Tres Vents i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Rambla del Vendrell
Horari: 19:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 20:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Audició
Població: Sant Privat d'en Bas
Comarca: Garrotxa
Lloc: La Plaça
Horari: 12:00 i 18:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Marinada i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Les Borges Blanques
Comarca: Garrigues
Lloc: Jardins del Terrall
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Contemporània, Bellpuig Cobla

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig dels Sants Cosme i Damià
Horari: 22:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Puigcerdà
Comarca: Cerdanya
Lloc: Plaça Cabrinetty
Horari: 22:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Audició
Població: El Morell
Comarca: Tarragonès
Lloc: Avinguda Catalunya
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de La Sardana
Horari: 21:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: La Palma d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla la Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Queralt
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça Major
Horari: 17:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Ciutat de Girona, Mediterrània