Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Montblanc, capital de la sardana (Abad i Gascon, Alfred)
27x85, s72
Lloc estrena: Montblanc
Data estrena: Ds. 17-Mar-2018
Lloc referenciat: Montblanc
81 Resultats: 44 Aplec, 31 Audició, 4 Concert, 1 Concurs, 1 Audició doble.

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Sant Jordi i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça d'Ovidi Motllor
Horari: 18:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Montblanc
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça Major
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Bellpuig Cobla i Maricel

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 18:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Aplec
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Pati de l'Artesà
Horari: 11:00 i 16:45
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: La Principal del Llobregat, Ciutat de Cornellà i Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Montblanc
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça Major
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Escola Solc
Horari: 16:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Aplec
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Pla del Castell
Horari: 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig Marimon Asprer
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Montgrins, La Bisbal Jove i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 17:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Marinada i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Comunidor
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: La Principal de Tarragona i Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 17:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Marinada, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Els Rossinyolets, La Principal de l'Escala i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc Europa
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Bisbal Jove i Sabadell

Tipus: Audició
Població: Porqueres
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Als Jardins de l'Ajuntament de Porqueres
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de Porqueres
Comentaris: La Principal de Porqueres i Foment del Montgrí

Tipus: Concert
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Gran Teatre del Liceu
Horari: 17:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Sant Jordi, Mediterrània, Montgrins,Polifònica de Puig-reig, Grup Port Bo i la soprano Indira Ferrer

Tipus: Concurs
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Sant Roc
Horari: 11:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Francolí
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de Tarragona, Cossetània i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Montmeló
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Jardins de La Torreta de Montmeló
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Jovenívola de Sabadell, La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Plaça Major
Horari: 16:15
Cobla: Camps
Comentaris: Camps, Marinada i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Arenys de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Can Jalpí
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Flama de Farners, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Sant Carles de la Ràpita
Comarca: Montsià
Lloc: Plaça del Coc
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: La Principal Rapitenca i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: El Masnou
Comarca: Maresme
Lloc: Pati d'El Casino
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Punt Cat Cobla, Jovenívola de Sabadell i la Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Cerdanyola
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló Municipal d'esports "Can Xarau"
Horari: 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Sant Jordi i Marinada

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 11:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: La Nova Vallès

Tipus: Audició
Població: Els Pallaresos
Comarca: Tarragonès
Lloc: Envelat de Festes-Plaça Catalunya
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 12:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Audició
Població: Les Borges Blanques
Comarca: Garrigues
Lloc: Pavelló de l'oli
Horari: 18:00
Cobla: Selvatana
Comentaris: Cobla Selvatana

Tipus: Concert
Població: Montblanc
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Casal Montblanquí
Horari: 18:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva de Salt
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Bisbal Jove i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Passeig Verdaguer
Horari: 12:00
Cobla: Tàrrega (2ona època)
Comentaris: Cobla Tàrrega

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de l'1 d'octubre
Horari: 17:00
Cobla: Selvatana
Comentaris: Cobla Selvatana

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30 i 15:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: La Flama de Farners, Reus Jove i Maricel

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Carrer de Trafalgar
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de Tarragona, Cossetània, Alumnes de l'Escola Municipal de Música

Tipus: Aplec
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc Francesc Macià
Horari: 10:30 i 15:45
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: La Principal del Llobregat, Sant Jordi, Jovenívola de Sabadell i Ciutat de Girona

Tipus: Concert
Població: Montblanc
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Església de la Mare de Déu de La Serra
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove i Coral Flor de Lis de Montblanc

Tipus: Concert
Població: Brusel·les
Comarca: Bèlgica
Lloc: Església Saint Jean Baptiste au Béguinage
Horari: 18:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola de Sabadell, La Principal del Llobregat i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Santuari de Misericòrdia
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Reus Jove i Pare Manyanet de Reus

Tipus: Aplec
Població: Lleida
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça Sant Joan
Horari: 17:30
Cobla: Municipal Ciutat de Lleida
Comentaris: Cobla Municipal de Lleida i Cobla Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 18:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Montblanc
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça de Sant Francesc
Horari: 20:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Cambrils
Comarca: Baix Camp
Lloc: Parc del Pescador
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla Reus Jove i La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 18:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Salomó
Comarca: Tarragonès
Lloc: Carrer Nou, 12
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Organyà
Comarca: Alt Urgell
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: Bellpuig Cobla