Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Montblanc, capital de la sardana (Abad i Gascon, Alfred)
27x85, s72
Lloc estrena: Montblanc
Data estrena: Ds. 17-Mar-2018
Lloc referenciat: Montblanc
150 Resultats: 68 Audició, 68 Aplec, 7 Audició doble, 5 Concert, 2 Concurs.

36è Sarau Artesenc (07/12/2019)
Tipus: Audició doble
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 16:00
Cobla: Selvatana
Comentaris: Selvatana i Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Caldes de Montbui
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'1 d'octubre
Horari: 12:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Trafalgar
Horari: 12:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Concert
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Teatre Metropol (Rambla Nova, 46)
Horari: 18:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus jove

Tipus: Audició
Població: Vilafranca del Penedès
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça de Jaume I
Horari: 13:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Plaça de l'1 d'Octubre
Horari: 17:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Concurs
Població: Valls
Comarca: Alt Camp
Lloc: Salal Kursaal
Horari: 11:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Audició doble
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Espai Tolrà
Horari: 17:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Sant Jordi-Ciutat de Barcelona

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Envelat de la Plaça Miquel de Palol
Horari: 16:00
Cobla: Selvatana
Comentaris: Selvatana i Montgrins

Tipus: Audició doble
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 17:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Sabadell, Contemporània

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc dela Guineueta
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal de la Bisbal, Montgrins, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sitges
Comarca: Garraf
Lloc: Hort de Can Falç
Horari: 18:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Ermita de la Salut-Valldoreix
Horari: 11:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Audició
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Plaça major
Horari: 17:00
Cobla: Selvatana
Comentaris: La Principal de la Bisbal, Ciutat de Girona, La Selvatana

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30 i 15:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners, Reus Jove, Maricel

Tipus: Aplec
Població: Flix
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Ermita del Remei
Horari: 10:45 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Vents de Riella, La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Sarrià
Horari: 12:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: Marinada, Mediterrània, Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Montcada i Reixac
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Escola Reixac
Horari: 17:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Ermita de Sant Miquel de la Roqueta
Horari: 11:45
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: Les Masies de Roda
Comarca: Osona
Lloc: Davant de l'Ajuntament
Horari: 16:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça del Mercat de Bellvitge
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Calldetenes
Comarca: Osona
Lloc: Plaça 11 de Setembre
Horari: 18:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Avinguda de Gaudí, cantonada amb carrer indústria
Horari: 11:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Cobla La Nova Vallès

Tipus: Aplec
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de la Misericòrdia
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola de Sabadell i Pare Manyanet

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Can Font, davant l'Institut el Til·ler
Horari: 11:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de Can Solei
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Marinada, Ciutat de Girona i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Girona i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de l'11 de Setembre
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major i Passeig Comte Guifré
Horari: 11:45, 12:30 i 18:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Flama de Farners i Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Terrades
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Ermita de la Salut
Horari: 11:15
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Els Rossinyolets

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Ciutat de Manresa, Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Encamp
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça dels Arínsols
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Sant Jordi, Premià, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Manresa
Comarca: Bages
Lloc: Passeig de Pere III, cruïlla c/ Arquitecte Oms
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Cobla Ciutat de Manresa

Tipus: Audició
Població: La Seu d'Urgell
Comarca: Alt Urgell
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Tipus: Audició
Població: Arenys de Munt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Aplec
Població: Cambrils
Comarca: Baix Camp
Lloc: Parc del Pescador
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Reus jove i La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Alpicat
Comarca: Segrià
Lloc: Parc del Graó
Horari: 9:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Contemporània, Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Vilanova del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça d'Anselm Clavé
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig del Comte Guifré
Horari: 18:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: Salomó
Comarca: Tarragonès
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Sant Jordi i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Les Borges Blanques
Comarca: Garrigues
Lloc: Jardins del Terrall
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Contemporània, Bellpuig Cobla

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Tipus: Audició doble
Població: Pardines
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Pedró
Horari: 16:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: La Principal de Banyoles i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni de Pàdua
Horari: 20:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: A l'Arbreda
Horari: 17:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mil·lenària, Bisbal Jove, Mediterrània, Amsterdam i Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 20:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Josep Umbert Ventura
Horari: 20:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Mediterrànis, Jovenívola de Sabadell i Lluïsos de Taradell