Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Tour de Mir (Paulí i Safont, Jordi)
29x79, s57
Lloc estrena: Prats de Molló
Data estrena: Ds. 20-Mai-2017
Lloc referenciat: Prats de Molló
Premis: Sardanes balladores i sarda de l'Any (finalista)
80 Resultats: 42 Audició, 35 Aplec, 1 Concert, 1 Audició doble, 1 Concurs.

Tipus: Concurs
Població: Vilanova i la Geltrú
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça E.C. Ricard
Horari: 23:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 21:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla la Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Nou
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, La Flama de Farners i La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 22:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla Flama de Farners

Tipus: Aplec
Població: Montcada i Reixac
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Escola Reixac (Carrer del Doctor Buxó,s/n)
Horari: 17:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Lluïsos de Taradell i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Tolosa del Llenguadoc
Comarca: Catalunya Nord
Lloc: Jardin des Plantes
Horari: 10:00 i 17:00
Cobla: Nova Germanor
Comentaris: Tres Vents i Nova Germanor

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Audició
Població: Valls
Comarca: Alt Camp
Lloc: Plaça del Pati
Horari: 19:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Plaça de La Llibertat
Horari: 18:30
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Rossinyolets

Tipus: Aplec
Població: Sant Llorenç d'Hortons
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça d'Europa
Horari: 18 i 10:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners, Sant Jordi - Ciutat de Barcelona

Tipus: Aplec
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Passeig Verdaguer, cantonada carrer Sant Vicenç
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Maricel i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Comunidor
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: Maricel
Comentaris: La Principal de Tarragona i Maricel

Tipus: Aplec
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig Marimon Asprer
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: La Bisbal Jove, Jovenívola de Sabadell, Montgrins i La Principal de La Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 17:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat, Marinada i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Bràfim
Comarca: Alt Camp
Lloc: Ermita de Loreto
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins Juli Garreta
Horari: 10:30, 16:30
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Sant Jordi, Ciutat de Girona i Els Rossinyolets

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Gas
Horari: 18:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Contemporània

Tipus: Aplec
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Pla del Castell
Horari: 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Jardins Vicenç Pujol
Horari: 16:00
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: Bellpuig Cobla, Ciutat de Girona i Mil·lenària

Tipus: Concert
Població: Alcanar
Comarca: Montsià
Lloc: Centre Cívic
Horari: 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Marinada i Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça del Vi
Horari: 18:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Madrid
Comarca: Espanya
Lloc: Glorieta de La Sardana del Parque del Retiro
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Ballada (29/04/2018)
Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 11:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Contemporània

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Augusta
Horari: 19:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Farners
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de Sant Salvador
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama de Farners, Reus Jove i Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Begues
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Passeig de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Roses
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Davant de La Ciutadella
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Ciutat de Girona, Montgrins i La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Celrà
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Fàbrica
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Mediterrània, Bisbal Jove i Ciutat de Girona