Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Tour de Mir (Paulí i Safont, Jordi)
29x79, s57
Lloc estrena: Prats de Molló
Data estrena: Ds. 20-Mai-2017
Lloc referenciat: Prats de Molló
Premis: Sardanes balladores i sarda de l'Any (finalista)
80 Resultats: 42 Audició, 35 Aplec, 1 Concert, 1 Audició doble, 1 Concurs.

Tipus: Audició
Població: Les Masies de Roda
Comarca: Osona
Lloc: Davant de l'Ajuntament
Horari: 16:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: Torroella de Montgrí
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 16:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Tres Vents, La Principal de Cassà, Maricel

Tipus: Audició
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de Sant Eudald
Horari: 18:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Audició
Població: Sant Hipòlit de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 22:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça de l'Església Parroquial i Plaça Nova
Horari: 13:00 i 20:00
Cobla: Costa Brava
Comentaris: Cobla Costa Brava

Tipus: Aplec
Població: Montblanc
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça Major
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Bellpuig Cobla i Maricel

Tipus: Audició
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça Viladomat
Horari: matí, 18:00 i nit
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Rambla de Sants
Horari: 19:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Sitges
Comarca: Garraf
Lloc: Jardí de L'Hort de Can Falç
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Maricel, Marinada i La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: La Garriga
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Carrer dels Banys
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla la Principal de La Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Pavelló
Horari: 17:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners i La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Vic
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Major
Horari: 16:45
Cobla: Costa Brava
Comentaris: Montgrins, Costa Brava

Tipus: Aplec
Població: Breda
Comarca: La Selva
Lloc: Aparcament del Centre Bredenc
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Jovenívola de Sabadell, Bisbal Jove i Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: Flaçà
Comarca: Gironès
Lloc: Polivalent
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Costa Brava, Bisbal Jove i Montgrins

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Marcet
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: La Principal de la Bisbal

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Sarrià
Horari: 12:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Vilanova i la Geltrú
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça d'Enric Cristòfol Ricart
Horari: 12:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça del vi
Horari: 17:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Pavelló Municipal d'Esports
Horari: 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Tres Vents i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30 i 15:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners, Reus Jove i Maricel

Tipus: Aplec
Població: Súria
Comarca: Bages
Lloc: Parc Macary i Viader "El Casino"
Horari: 16:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla Súria, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Cornellà i La Principal de la Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc Francesc Macià
Horari: 10:30 i 15:45
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: La Principal del Llobregat, Sant Jordi, Jovenívola de Sabadell i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Salou
Comarca: Tarragonès
Lloc: Davant del Teatre-Auditori
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Maricel, Reus Jove i Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 17:30 i 21:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Girona i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Santuari de Misericòrdia
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Reus Jove i Pare Manyanet de Reus

Tipus: Audició
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 18:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Bellpuig
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça Ramon Folch
Horari: 12:00 i 17:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig Cobla

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major i Font del Covilar
Horari: 11:00 i 17:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Carrer Alcolea de Dalt
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça del Doctor Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Ciutat de Girona, La Flama de Farners i La Principal de Cassà

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 20:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de la Sardana- La Platja
Horari: 22:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins de Torre Maria (c/ L'Aigúeta, 17)
Horari: 22:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Els Rossinyolets

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Carrer Sant Jaume
Horari: 19:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya (paratges de la Canya)
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Rambla
Horari: 22:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Monument a la Sardana
Horari: 21:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Aplec
Població: l'Hospitalet de l'Infant
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça del Coll de Balaguer
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig Ragull
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Bellpuig Cobla, Sant Jordi, Ciutat de Girona i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: El Pla de Santa Maria
Comarca: Alt Camp
Lloc: Parc de La Fàbrica
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove