Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Nits d'estiu a Sant Llorenç (Abad i Gascon, Alfred)
26x71, s64
Lloc estrena: Sant Llorenç d'Hortons
Data estrena: Ds. 17-Jun-2017
Lloc referenciat: Sant Llorenç d'Hortons
32 Resultats: 16 Aplec, 13 Audició, 1 Concurs, 1 Audició doble, 1 Concert.

Tipus: Aplec
Població: El Masnou
Comarca: Maresme
Lloc: Pati d'El Casino
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Punt Cat Cobla, Jovenívola de Sabadell i la Principal del Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Sant Quirze de Besora
Comarca: Ripollès
Lloc: Pavelló Municipal d'Esports
Horari: 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat, La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Vilafranca del Penedès
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Rambla de Sant Francesc
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Cubelles
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30 i 15:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners, Reus Jove i Maricel

Tipus: Aplec
Població: Bellpuig
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça Ramon Folch
Horari: 12:00 i 17:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig Cobla

Tipus: Aplec
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de Can Solei
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Marinada, Ciutat de Girona i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: l'Hospitalet de l'Infant
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 18:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Octavià
Horari: 20:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Ermita de Santiga
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça del Doctor Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Ciutat de Girona, La Flama de Farners i La Principal de Cassà

Tipus: Audició
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 22:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Llorenç d'Hortons
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Passeig de Marimon Llança
Horari: 18:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Vallirana
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Pati del Casino
Horari: 21:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Josep Umbert Ventura
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Mediterrània, Jovenívola de Sabadell i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Palafolls
Comarca: Maresme
Lloc: Fòrum Palatiolo
Horari: 20:00
Cobla: Palafolls
Comentaris: Palafolls, Ciutat de Granollers i Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18:30
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Aplec
Població: Ascó
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça del Casal
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Montesquiu
Comarca: Ripollès
Lloc: Jardins del Castell de Montesquiu
Horari: 12:30 i 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Ciutat de Girona, Jovenívola de Sabadell i La Principal del Llobregat

Tipus: Concurs
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de la Llibertat
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Pati de l'Artesà
Horari: 20:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Bax Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Sant Llorenç d'Hortons
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça d'Europa
Horari: 18 i 10:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Flama de Farners, Sant Jordi - Ciutat de Barcelona

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Rambla de Sants
Horari: 12:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Bràfim
Comarca: Alt Camp
Lloc: Ermita de Loreto
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Concert
Població: Alcanar
Comarca: Montsià
Lloc: Centre Cívic
Horari: 17:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada i Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Col·legi Sant Josep
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Farners
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de Sant Salvador
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Flama de Farners, Reus Jove i Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 10:45 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Mediterrània, Ciutat de Girona, Sant Jordi, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de L'ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Aplec
Població: Sant Llorenç d'Hortons
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça d'Europa
Horari: 18 i 22:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Flama i Sant Jordi