Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Porta-la amb tu ... (Marquès i Nebot, Olivier)
33x79, s66
Lloc estrena: Elna
Data estrena: Dg. 06-Des-2015
Lloc referenciat: Elna
Premis: Sardana de l'Any
119 Resultats: 62 Audició, 47 Aplec, 9 Audició doble, 1 Concert.

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: La Garriga
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Carrer dels Banys
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla la Principal de La Bisbal

Tipus: Aplec
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Montornès
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 12:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Cabrera de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça Nova
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Mediterrània,Principal de la Bisbal,Principal de Llobregat,Marinada,St Jordi.C.de Girona,Jovenívola

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: La Rambla
Horari: 12:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Vidreres
Comarca: La Selva
Lloc: Gimnàs de l'IES
Horari: 17:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Torre del Palau
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Caldes de Montbui
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'1 d'octubre
Horari: 12:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Sant Vicenç dels Horts
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Pista Polivalent Municipal Francesc Macià
Horari: 10:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa, La Principal del Llobregat i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Caldes de Montbui
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Recinte del Remei
Horari: 12:15
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 12:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Lleida
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça Sant Joan
Horari: 17:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Cobla Municipal de Lleida i Cobla Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de l'Artesania, carrer Portugal
Horari: 18:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 18:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major i Font del Covilar
Horari: 11:00 i 17:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Audició
Població: Gelida
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Caldes de Montbui
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'11 de Setembre
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Ermita de Santiga
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Encamp
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça dels Arinsons
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Ciutat de Manresa, Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Portbou
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 11:00 i 17:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí, Genisenca i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc del Parador
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos

Tipus: Aplec
Població: Les Borges Blanques
Comarca: Garrigues
Lloc: Passeig del Terrall
Horari: 19:30 i 23:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Contemporània i Bellpuig Cobla

Tipus: Aplec
Població: Organyà
Comarca: Alt Urgell
Lloc: Plaça Major
Horari: 19:00 i 22:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Principal de Berga i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Zona esportiva Municipal -carretera de Cànoves,s/n
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Josep Umbert Ventura
Horari: 20:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Mediterrània, Jovenívola de Sabadell i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Bellvís
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 20:00 i 23:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: La Garriga
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Jardins de l'Asil de l'Hospital
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluísos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Perpinyà
Comarca: Rosselló
Lloc: Castellet
Horari: 21:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Calafell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Marqués de Barberà
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Aplec
Població: Torregrossa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pista poliesportiva descoberta
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:15
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Cobla Principal de Cassà

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluísos

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Masia de Can Falguera
Horari: 21:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició doble
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 20:30 i 21:45
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Principal de Terrassa i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 21:00
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Cobla La Principal de Cassà

Tipus: Aplec
Població: Mataró
Comarca: Maresme
Lloc: Pati de la Residència Municipal de Sant Josep
Horari: 19:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Lluïsos de Taradell i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 18:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Independència
Horari: 19:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Rossinyolets

Tipus: Aplec
Població: Calaf
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Barcelona '92
Horari: 19:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell i Cobla Camps de Sant Jaume de Vilatorrada

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc Europa
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Bisbal Jove i Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Mollerussa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Parc Municipal i Pavelló Onze de Setembre
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Bellpuig Cobla i Jovenívola d'Agramunt