Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Camí de Bellmunt (Santiago i Roig, Carles)
29x83, s65
Lloc estrena: Sant Pere de Torelló
Data estrena: Dg. 05-Jul-2015
Lloc referenciat: Sant Pere de Torelló
Premis: Sardana de l'Any (finalista)
83 Resultats: 45 Audició, 27 Aplec, 10 Audició doble, 1 Concert.

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 22:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de La Llibertat
Horari: 17:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: La Principal de Banyoles i La Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig Marimon Asprer
Horari: 18:30
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Els Rossinyolets

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

Tipus: Audició
Població: Sant Julià de Vilatorta
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló esportiu
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Campdevànol
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de la Dansa
Horari: 18:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major
Horari: Matí i 18:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Flama de Farners i Berga Jove

Tipus: Aplec
Població: Torregrossa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pista poliesportiva descoberta
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça de Fra Bernadí
Horari: 22:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Av. Gaudí-c/ Indústria
Horari: 11:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Aplec
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Bosc de la Torre
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola de Sabadell i Marinada

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: desconegut
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat

Tipus: Audició doble
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: desconegut
Horari: Matí, tarda i nit
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça d'Eivissa
Horari: 11:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Rambles

Tipus: Audició
Població: Salou
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de la Pau
Horari: 11:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Contemporània

Tipus: Audició
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de les Peixeteries Velles
Horari: 12
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Gas
Horari: 11:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Contemporània

Tipus: Aplec
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc del Pou d'en Fèlix
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Pral. Llobregat, Ciutat de Cornellà i Jovenívola

Tipus: Audició doble
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Centre Civiv l'Espai - Les Roquetes
Horari: 17
Cobla: Marinada
Comentaris: Maricel i Marinada

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça del Diamant
Horari: 12
Cobla: Iluro (2a etapa)
Comentaris: Iluro

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30 i 16
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama, Maricel i Reus Jove

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: desconegut
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Molina
Cobla: Punt Cat
Comentaris: punt Cat

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: 12 i 17
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Ciutat de Manresa, Berga Jove i Lluisos

Tipus: Audició
Població: Ripollet
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: desconegut
Cobla: Punt Cat
Comentaris: punt cat cobla

Tipus: Audició
Població: Prats de Lluçanès
Comarca: Osona
Lloc: desconegut
Horari: tarda
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Berga Jove

36è Aplec de Cambrils (27/08/2016)
Tipus: Aplec
Població: Cambrils
Comarca: Baix Camp
Lloc: desconegut
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Pral. De Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Sant Jordi, Premià, Jovenívola i Marinada

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: desconegut
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: desconegut
Cobla: Punt Cat
Comentaris: .cat cobla

Ballades d'estiu (31/07/2016)
Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:30
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Berga Jove

Tipus: Aplec
Població: Torredembarra
Comarca: Tarragonès
Lloc: Passeig Marítim
Horari: 19 i 22:45
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Les Borges Blanques
Comarca: Garrigues
Lloc: Passeig del Terrall
Horari: 19:30 i 22
Cobla: Contemporània
Comentaris: Contemporània i Bellpuig

Tipus: Aplec
Població: l'Hospitalet de l'Infant
Comarca: Baix Camp
Lloc: Passeig Marítim
Horari: 19:30 i 23
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Cornellà

Ballada (17/07/2016)
Tipus: Audició
Població: Cardona
Comarca: Bages
Lloc: desconegut
Horari: 18
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Berga Jove

Tipus: Aplec
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig Ragull
Horari: 10 i 16
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Jovenívola, Bellpuig, Sant Jordi i C. Girona

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pl. De Can Vallhonrat
Horari: 19
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Ciutat de les Roses

Tipus: Audició
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: desconegut
Cobla: Iluro (2a etapa)
Comentaris: Iluro

Tipus: Aplec
Població: Vilaplana
Comarca: Baix Camp
Lloc: La Mussara
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:45
Cobla: Marinada
Comentaris: Ciutat de Terrassa, Sabadell i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Juneda
Comarca: Garrigues
Lloc: Pista Parc Alegria
Horari: 19
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig Cobla

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Pastrana (El Carmel)
Horari: 19
Cobla: Rambles
Comentaris: Rambles

Tipus: Aplec
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 21
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, Ciutat de Girona i Marinada

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: catedral
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc del Mil·lenari
Horari: 19
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Les Masies de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Jardins del col·legi Mare de Déu de la Gleva
Horari: 17
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: La Flama i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Montesquiu
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça d'Emili Juncadella
Horari: 17:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama

Tipus: Aplec
Població: Campdevànol
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça d'Anselm Clavé
Horari: 17 i 21:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Pral. D'Olot, Tres Vents i Ciutat de Girona