Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Bona festa (Vicens i Juli "Xaxu", Josep)
33x75, s67
Data estrena: 1926
Lloc referenciat: L'Escala
244 Resultats: 131 Audició, 84 Aplec, 23 Audició doble, 6 Concert.

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Monòlit del Passeig Tagamanent (Corró d'Avall)
Horari: 12:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Aplec
Població: Martorelles
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Masia de Carrancà
Horari: 22:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Vila d'Olesa, Sant Jordi-Ciutat de Barcelona, Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Cornudella de Montsant
Comarca: Priorat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 18:30 i 22:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 21:30
Cobla: La Principal d'Amsterdam
Comentaris: Cobla La Principal d'Amsterdam

Tipus: Aplec
Població: Alforja
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni
Horari: 12:00 i 18:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça d'Ovidi Motllor
Horari: 18:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Nou
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, La Principal del Llobregat i La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Rambla de Sants
Horari: 19:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Aplec
Població: Ascó
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça del casal
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Sant Jaume
Horari: 18:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Sant Hipòlit de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 17:00
Cobla: L'Arbucienca
Comentaris: Cobla L'Arbucienca

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc Europa
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Bisbal Jove i Sabadell

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Major de Bellavista
Horari: 11:45
Cobla: Formació específica per l'activitat
Comentaris: Cobla La Principal del Viure

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de L'ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Marinada i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: Bellpuig Cobla

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Carrer Colom
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Navarcles
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló de Navarcles
Horari: 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Església de la Puríssima Concepció
Horari: 13:15
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició doble
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc Can Campassol i a la tarda al Pavelló
Horari: 11:30 i 17:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Contemporània, Jovenívola de Sabadell i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista de Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat, Jovenívola de Sabadell i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Carrer de Trafalgar
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: La Principal de Tarragona, Cossetània, Alumnes de l'Escola Municipal de Música

Tipus: Audició
Població: Montserrat
Comarca: Bages
Lloc: Plaça del Monestir
Horari: 12:15
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Audició doble
Població: Cassà de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Passeig de Vilaret
Horari: 17:00
Cobla: Osona
Comentaris: Osona i La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc Pau Casals
Horari: 12:00
Cobla: Juvenil Ciutat de Solsona
Comentaris: Cobla Juvenil Ciutat de Solsona

Tipus: Aplec
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Ermita de Santiga
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de la Sardana- La Platja
Horari: 21:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Principal d'Olot i Principal de Cassà

Concert de Cobla Serenata.Cat (18/08/2018)
Tipus: Concert
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Major
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Tipus: Audició
Població: Vallfogona de Riucorb
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça del Bar
Horari: 13:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Portbou
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 11:00 i 17:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí, Genisenca i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc de Moià
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Sant Jordi i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Organyà
Comarca: Alt Urgell
Lloc: Plaça Major
Horari: 19:00 i 22:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Principal de Berga i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Palafolls
Comarca: Maresme
Lloc: Fòrum Palatiolo
Horari: 20:00
Cobla: Palafolls
Comentaris: Palafolls, Ciutat de Granollers i Principal de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: Arbeca
Comarca: Garrigues
Lloc: Plaça del Toll
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 21:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:45
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Sabadell Marinada i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18:30
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Aplec
Població: Rosselló
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: A la pineda de la Capella del Port
Horari: 10:30 I 16:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Santa Madrona (Poble Sec)
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Pista esportiva del Pla de Sant Pere
Horari: 17:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella i Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Joanic
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: La Principal del llobregat, Sant Jordi i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Passeig del Vapor Gran
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Les Masies de Roda
Comarca: Osona
Lloc: Parc del barri de les Cases Noves
Horari: 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Jardins del Club Natació Sant Andreu
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Marcet
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Celrà
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Fàbrica
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Mediterrània, Bisbal Jove i Ciutat de Girona