Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Colla Roca (Leon i Royo, Jordi)
19x81, s58
Data estrena: Dg. 28-Set-1969
Lloc referenciat: Gavà
415 Resultats: 201 Aplec, 152 Audició, 58 Audició doble, 4 Concurs.

Tipus: Audició
Població: Caldes de Montbui
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Recinte del Remei
Horari: 12:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Carrer de Trafalgar (barri del Serrallo)
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cossetània, La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Marinada, Mediterrània, Mil·lenària

Tipus: Concurs
Població: Cassà de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Passeig de Vilaret
Horari: 22:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça del Mercat de Bellvitge
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Girona i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició doble
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de La Sardana-La Platja
Horari: 21:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí i La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Passeig d'en Blay (el Firal)
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Cobla La Principal de Cassà

Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal de cultura
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Rambla del Vendrell
Horari: 19:30
Cobla: Catània
Comentaris: Cobla Catània

Tipus: Aplec
Població: Bell-lloc
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Parc Municipal
Horari: 20:30 i 22:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició doble
Població: Pardines
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Pedró
Horari: 16:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: La Principal de Banyoles i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Arbeca
Comarca: Garrigues
Lloc: Plaça del Toll
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Fornells de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça Països Catalans
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Audició doble
Població: LLagostera
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Foment del Montgrí i Genisenca

Tipus: Aplec
Població: Rosselló
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 20:20 i 23:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Marqués de Barberà
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: Almacelles
Comarca: Segrià
Lloc: Rambla de La Generalitat i Sala Polivalent
Horari: 17:00 i 23:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt i Punt Cat Cobla

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Progrès
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Plaça Llibertat
Horari: 18:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Ermita de Sant Sebastià
Horari: 12:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Aplec
Població: Bordils
Comarca: Gironès
Lloc: Pavelló Torrentó
Horari: 16:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí i La Principal de Porqueres

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Ermita de Sant Pau de la Calçada
Horari: 11:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Aplec
Població: Òdena
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Mestre Vila Vell
Horari: 10:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Sant Jordi i Lluïsos

Tipus: Audició doble
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc Can Campassol i a la tarda al Pavelló
Horari: 11:30 i 17:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Contemporània, Jovenívola de Sabadell i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Vilanova i la Geltrú
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça d'Enric Cristòfol Ricart
Horari: 12:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Pavelló
Horari: 17:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició doble
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Sala Blava de l'Espai Tolrà
Horari: 17:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de l'Artesania, carrer Portugal
Horari: 18:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Aplec
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 10:30, 11:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Principal de Terrassa, Mil·lenària i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins de Can Bech
Horari: 12:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig dels Guíxols
Horari: 12:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça Nova
Horari: 12:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Portbou
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 11:00 i 17:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí, Genisenca i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 20:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc del Parador
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc de Moià
Horari: 16:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Sant Jordi i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de la Sardana- La Platja
Horari: 22:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:45
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Sabadell Marinada i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Torregrossa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pista poliesportiva descoberta
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça 1 de Maig
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Rosselló
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Joaquim Serra
Horari: 11:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Sant Jordi i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Torres de Segre
Comarca: Segrià
Lloc: Pati de les Escoles
Horari: 20:00 i 22:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella i Bellpuig Cobla