Activitats

Activitats on s'ha tocat:
L'aplec de Cubelles (Paulí i Safont, Jordi)
25x71, s57
Lloc estrena: Cubelles
Data estrena: Ds. 16-Jun-2012
Lloc referenciat: Cubelles
Premis: Sardana de l'Any (finalista)
191 Resultats: 92 Audició, 77 Aplec, 19 Audició doble, 3 Concert.

Tipus: Aplec
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de la Riera d'En Font
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobles Marinada, La Flama de Farners i Ciutat de Girona

Tipus: Concert
Població: Castelló d'Empúries
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Llotja de la plaça Joan Alsina
Horari: 22:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Els Rossinyolets

Tipus: Audició
Població: Montmeló
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Quintana
Horari: 12:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12:15
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Mercat Vell (Plaça Prat de la Riba)
Horari: 17:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Pavelló
Horari: 16:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Tres Vents, Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Marinada, Mediterrània, Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins de Torre Maria
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: La Garriga
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Josep Maurí i Serra
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Ermita de Sant Pau i Plaça Marcer
Horari: 18:30 i 22:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Maricel, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: l'Hospitalet de l'Infant
Comarca: Baix Camp
Lloc: Passeig Marítim, Plaça Coll de Balaguer
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Passeig del Vapor Gran
Horari: 19:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Font de l'Alzina
Horari: 11:45
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Passeig Verdaguer
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Girona, Maricel i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 18:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada i Mediterrània

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Sabadell i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Cubelles
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 11:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciuatt de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló Joaquim Blume
Horari: 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Jovenívola de Sabadell i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Calafell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça de l'Ajuntament i Plaça Marcer
Horari: 13:00 1 14:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciuatt de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de la Torre Lluc
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça Antoni Malaret
Horari: 12:00
Cobla: Lluïsos Cobla
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 10:30, 11:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Principal de Terrassa, Mil·lenària i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de l'Onze de Setembre
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Santes Creus
Comarca: Alt Camp
Lloc: Monestir de Santes Creus (Plaça de Jaume el Just)
Horari: 18:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de les Cultures
Horari: 19:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni de Pàdua
Horari: 20:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça Marcer
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Ascó
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça del Casal
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça de Fra Bernadí
Horari: 22:00
Cobla: Lluïsos Cobla
Comentaris: Cobla Lluísos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 21:30
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Rambla de Sants
Horari: 12:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Vandellòs
Comarca: Baix Camp
Lloc: Tarda pl. Drs Gil Vernet, nit pavelló Municipal
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça Antoni Malaret
Horari: 12:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Alcanar
Comarca: Montsià
Lloc: Plaça Lluís Companys
Horari: 11:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Farners
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de Sant Salvador
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Flama de Farners, Reus Jove i Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Berà
Horari: 11:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Marinada i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l?Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Lluïsos Cobla
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Aplec
Població: Torregrossa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 20 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella

Tipus: Aplec
Població: Agramunt
Comarca: Urgell
Lloc: Passeig de Josep Brufau
Horari: 18:30 i 21
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catlunya
Horari: 19
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell

Tipus: Audició
Població: Cornellà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de Lluís Companys
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça del Vi
Horari: 17:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Santuari de la Salut
Horari: 18
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Joveívola de Sabadell