Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Ginesta florida (Leon i Royo, Jordi)
33x77, s60
Lloc estrena: Premià de Mar
Data estrena: Ds. 28-Ago-2010
Lloc referenciat: Premià de Mar
Premis: Sardana de l'Any (accèssit)
255 Resultats: 136 Audició, 107 Aplec, 11 Audició doble, 1 Concert.

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 12:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 17:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 11:45
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Mollerussa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 18:30
Cobla: Tàrrega (2ona època)
Comentaris: Cobla Tàrrega

Tipus: Audició
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de Sant Eudald
Horari: 18:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Audició
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça Josep Tarradellas
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 22:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 22:00
Cobla: Les Casenoves
Comentaris: Cobla Les Casenoves

Tipus: Audició
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins de Torre Maria
Horari: 22:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Els Rossinyolets

Tipus: Audició
Població: Salou
Comarca: Tarragonès
Lloc: Passeig Jaume I
Horari: 20:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:00 i 20:300
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi i La Principal d'Amsterdam

Tipus: Aplec
Població: l'Hospitalet de l'Infant
Comarca: Baix Camp
Lloc: Passeig Marítim, Plaça Coll de Balaguer
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça d'Ovidi Motllor
Horari: 18:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Sant Joan
Horari: 19:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Audició
Població: Cornellà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça Lluís Companys
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 19:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Rossinyolets

Tipus: Aplec
Població: Torres de Segre
Comarca: Segrià
Lloc: Pati de les Escoles
Horari: 20:00 i 23:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Esparreguera
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça del Centre
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà i Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de la Marquesa
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners, Jovenívola de Sabadell i Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Parc de l'estació vella
Horari: 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos

Tipus: Aplec
Població: Tàrrega
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça del Carme (Pati)
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Tàrrega (2ona època)
Comentaris: Tàrrega i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Alella
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de l'Escorxador
Horari: 12:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Audició
Població: Roda de Ter
Comarca: Osona
Lloc: Pista Polivalent de les Cases Noves
Horari: 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla La Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Jardins del Club Natació Sant Andreu
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Can Ginestar
Horari: 11:30
Cobla: Cobles del Col·legi de Santa Maria
Comentaris: Banda i Cobla Col·legi Santa Maria de Blanes

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça d'Eivissa
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Octavià
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva de Salt
Horari: 16:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí i La Principal de Porqueres

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Prats de Lluçanès
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló
Horari: 18:00
Cobla: Montgrins
Comentaris: Cobla Els Montgrins

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: UEC, Carrer Vall D'Aran, 2
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Ermita de Sant Muç
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Nova
Horari: 16:30
Cobla: Les Casenoves
Comentaris: Jovenivola de Sabadell i Casenoves del Roselló

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 19:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 10:30, 11:30 i 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Principal de Terrassa, Mil·lenària i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Cubelles
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Canyamars
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Pla del Molinot
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: Cervianenca (2ona època)
Comentaris: Cobles, Cervianenca i Canigó

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Platja
Horari: 19:00
Cobla: Les Casenoves
Comentaris: Cobla Les Casenoves

Tipus: Aplec
Població: Peralada
Comarca: Alt Empordà
Lloc: a la Pineda del Castell de Peralada
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove, Mediterrània i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Els Jardinets
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Zona esportiva Municipal -carretera de Cànoves,s/n
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Aplec
Població: Arbeca
Comarca: Garrigues
Lloc: Plaça del Toll
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Bellvís
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 20:00 i 23:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: l'Hospitalet de l'Infant
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça del Coll de Balaguer
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 20:00
Cobla: Costa Brava
Comentaris: Cobla Costa Brava

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà