Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Arenys de Munt (Viladesau i Caner, Ricard)
31x81, s64
Lloc estrena: Arenys de Munt
Data estrena: 1957
Lloc referenciat: Arenys de Munt
315 Resultats: 164 Audició, 106 Aplec, 39 Audició doble, 5 Concurs, 1 Concert.

Tipus: Audició
Població: Salomó
Comarca: Tarragonès
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Caserna
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Aplec
Població: Alforja
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni
Horari: 12:00 i 18:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 20:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Rosselló
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 20:20 i 23:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Octavià
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Casal de la Curació i al Pairal
Horari: 17:00 i 18:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Aplec
Població: Calaf
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Barcelona'92
Horari: 19:00
Cobla: Camps
Comentaris: Lluïsos de Taradell i Cobla Camps

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Santa Madrona
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Concurs
Població: Arenys de Munt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Progrès
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Mollerussa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Parc Municipal i Pavelló 11 de Setembre
Horari: 18:30 i 10:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig Cobla

Tipus: Audició
Població: Porqueres
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Als Jardins de l'Ajuntament de Porqueres
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de Porqueres
Comentaris: La Principal de Porqueres i Foment del Montgrí

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Joanic
Horari: 18:00 i 21:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola de Sabadell i Cobla Jove Màgic

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Tiana
Comarca: Maresme
Lloc: Ermita de l'Alegria
Horari: 12:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Aplec
Població: Arenys de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Can Jalpí
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Flama de Farners, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Cornellà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 22:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sant Antoni de Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Espigó de la Costa Brava
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del mercat
Horari: 18:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc del Parador
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Zona esportiva Municipal -carretera de Cànoves,s/n
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya (paratges de la Canya)
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 21:30
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Marqués de Barberà
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Aplec
Població: Rosselló
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Cataluna
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: A la pineda de la Capella del Port
Horari: 10:30 I 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Trafalgar de Llefià
Horari: 19:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Benet Mercader
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 19:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 18:00
Cobla: Casanovas
Comentaris: Cobla Els Casanoves

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Marata ( Marata )
Horari: 12:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig dels Guíxols
Horari: 12:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Els Rossinyolets

Aplec de la Castanyada (01/11/2017)
Tipus: Audició doble
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 17
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell i Contemporània

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça d'Ovidi Montllor
Horari: 18
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sant Sadurní de l'Heura
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Ermita de Sant Joan de Salelles
Horari: Tarda
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: La principal de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: Cornellà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de les Aigües
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: C. Cornellà, Pral. Llobregat i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Tàrrega
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça del Carme
Horari: 12 i 17
Cobla: Tàrrega (2ona època)
Comentaris: Tàrrega i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Begues
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Passeig de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Arenys de Munt
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Can Jalpí
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Flama, Jovenívola i C. Girona

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Les Roquetes
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell