Última hora: Amb les noves mesures contra la COVID-19, molts programes de ràdio o actes anunciats a l'agenda poden haver estat anul·lats o ajornats.

 

Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Joves triomfants (Alcalà i Baqués, Lluís)
27x73, s58
Lloc estrena: Tarragona
Data estrena: Dg. 20-Des-2009
Lloc referenciat: Reus
Premis: Sardana de l'Any (finalista)
235 Resultats: 120 Audició, 91 Aplec, 12 Audició doble, 8 Concert, 4 Concurs.

Tipus: Concert
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Om
Horari: 17:00 i 19:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobles Mediterrània i Sant Jordi-Ciutat de Barcelona

Tipus: Concert
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Lluís Companys
Horari: 11:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Sant Joan Despí
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ermita
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Audició
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 13:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Envelat de la Plaça Miquel de Palol
Horari: 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Bisbal Jove i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Vilanova de Bellpuig
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pavelló Poliesportiu
Horari: 18:00
Cobla: Lo Castell
Comentaris: Lo Castell i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Sol de Banyuls
Comentaris: Cobla Sol de Banyuls

Tipus: Audició
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de la Bassa
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Falset
Comarca: Priorat
Lloc: Plaça de la Quartera
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Santa Pau
Comarca: Garrotxa
Lloc: Santuari de la Mare de Déu dels Arcs
Horari: Matí i 17:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Concert
Població: Encamp
Comarca: Andorra
Lloc: Sala de Festes Complex
Horari: 22:15
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal de cultura
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Alió
Comarca: Alt Camp
Lloc: Pista Esportiva de les Escoles
Horari: 19:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Torredembarra
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça Polivalent (Davant del Nose)
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Alpicat
Comarca: Segrià
Lloc: Parc del Graó
Horari: 9:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Contemporània, Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Jardins d'Anton Feliu
Horari: 19:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Dalt
Horari: 18:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Guimerà
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Cobla Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig dels Sants Cosme i Damià
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: La Nou de Gaià
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça del Centenàri
Horari: tarda
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Vilanova de Prades
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça del Casal
Horari: 12:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Rambla del Vendrell
Horari: 19:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició doble
Població: Pardines
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Pedró
Horari: 16:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: La Principal de Banyoles i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Josep Umbert Ventura
Horari: 20:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrànis, Jovenívola de Sabadell i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Riba-roja d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Palafolls
Comarca: Maresme
Lloc: Fòrum Palatiolo
Horari: 20:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Palafolls, Principal de Banyoles i Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: El Morell
Comarca: Tarragonès
Lloc: Avinguda Catalunya
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 21:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Vilaplana
Comarca: Baix Camp
Lloc: Pla del Refugi
Horari: 11:45 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 22:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:15
Cobla: Marinada
Comentaris: Sabadell, Ciutat de Terrassa i Marinada

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de La Sardana-La Platja
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Plaça de La Llibertat
Horari: 18:30
Cobla: Les Casenoves
Comentaris: Cobla Les Casenoves

Tipus: Audició
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Rambla de Sants
Horari: 19:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella i Raval de Montserrat
Horari: 18:00 i 20:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Casal de la Curació i al Pairal
Horari: 17:00 i 18:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Comunidor
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: La Principal de Tarragona i Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Mollerussa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Parc Municipal i Pavelló 11 de Setembre
Horari: 18:30 i 10:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig Cobla

Tipus: Aplec
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni de Pàdua, Pl. de l'Església
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Mediterrània

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de La Llibertat
Horari: 17:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: La Principal de Banyoles i La Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Benissanet
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de la Renaixença
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: El Masroig
Comarca: Priorat
Lloc: Ermita de les Pinyeres
Horari: Matí
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Lleida
Comarca: Segrià
Lloc: Pati de les Comèdies
Horari: 18:00
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: Bellpuig Cobla

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 19:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Constantí
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: El Morell
Comarca: Tarragonès
Lloc: Carrer de la Coma,2-Davand del Centre Cultural
Horari: 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: L'Arboç
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània