Última hora: Amb les noves mesures contra la COVID-19, molts programes de ràdio o actes anunciats a l'agenda poden haver estat anul·lats o ajornats.

 

Activitats

Activitats on s'ha tocat:
La platja dels bots (Abad i Gascon, Alfred)
34x83, s67
Lloc estrena: Palamós
Data estrena: Dg. 26-Abr-2009
Lloc referenciat: Palamós
182 Resultats: 115 Audició, 45 Aplec, 13 Audició doble, 7 Concert, 2 Concurs.

Tipus: Concert
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Om
Horari: 17:00 i 19:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobles Mediterrània i Sant Jordi-Ciutat de Barcelona

Tipus: Aplec
Població: Argelers de la Marenda
Comarca: Catalunya Nord
Lloc: Plaça Gambetta
Horari: 10:30 i 15:30
Cobla: Nova Germanor
Comentaris: Cobles Tres Vents, Nova Germanor

Tipus: Concert
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Concert
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig de Manuel Puigvert
Horari: 19:30
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Concert
Població: Castelló d'Empúries
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Llotja de la plaça Joan Alsina
Horari: 22:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Els Rossinyolets

Tipus: Concert
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobles Sant Jordi-Ciutat de Barcelona,Reus Jove

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Taradell
Comarca: Osona
Lloc: Centre Cultural Costa i Font
Horari: 17:30
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: Cobla Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 13:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Sala Cal Gallifa
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de Pau Casals
Horari: 12:00
Cobla: Juvenil Ciutat de Solsona
Comentaris: Cobla Juvenil Ciutat de Solsona

Tipus: Audició
Població: Alcover
Comarca: Alt Camp
Lloc: Cercle d'Amics d'Alcover (Plaça del Portal, 3)
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Major
Horari: 19:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Audició doble
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de La Sardana-La Platja
Horari: 21:30
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Foment del Montgrí i La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Alió
Comarca: Alt Camp
Lloc: Pista Esportiva de les Escoles
Horari: 19:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 21:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Guimerà
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Cobla Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Brunyola
Comarca: La Selva
Lloc: Sant Romà
Horari: 12:00 i tarda
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Aplec
Població: Cornudella de Montsant
Comarca: Priorat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 18:30 i 22:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Bell-lloc
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Parc Municipal
Horari: 20:30 i 22:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Zona Esportiva Municipal de Corrò d'Amunt
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 22:00
Cobla: Les Casenoves
Comentaris: Cobla Les Casenoves

Tipus: Audició
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de Sant Jaume
Horari: 20:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Alforja
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni
Horari: 12:00 i 18:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Santa Madrona
Horari: 19:00
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

43è Aplec a Alforja (21/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Alforja
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni
Horari: 12:00 i 18:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Bellvei
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 21:00
Cobla: Santiga
Comentaris: Cobla Santiga

Tipus: Aplec
Població: Ascó
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça del casal
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Torredembarra
Comarca: Tarragonès
Lloc: Passeig Marítim
Horari: 19:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Sant Joan
Horari: 12:30
Cobla: Escola Municipal de Música de Berga
Comentaris: Cobla Escola Municipal de Música

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Concurs
Població: Constantí
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de les Escoles Velles
Horari: 18:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Eivissa
Horari: 11:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Aplec
Població: Vandellòs
Comarca: Baix Camp
Lloc: Tarda Pl.Drs. Gil Vernet, nit Pavelló Poliesportiu
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Joan Despí
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ermita
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de Les Roses

Tipus: Aplec
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc de Can Mulà
Horari: 10:15 i 16:00
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Mil·lenària i Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Benissanet
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de la Renaixença
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Jardins del Club Natació Sant Andreu
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 19:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Vandellòs
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça Drs. Gil Vernet
Horari: 12:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça Verdaguer
Horari: 19:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: La Nou de Gaià
Comarca: Tarragonès
Lloc: Jardins Municipals El Cercat
Horari: 11:30 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Maricel

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Can Font, Corró d'Avall
Horari: 11:30
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Concurs
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló d'Esports
Horari: 11:30
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: Cobla Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 12:00
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa