Activitats

Activitats on s'ha tocat:
El palau de la Fosca (Chamorro i Ramos, Josep)
29x71, s53
Lloc estrena: Palamós
Data estrena: Dg. 26-Abr-2009
Lloc referenciat: Palamós
Premis: Sardana de l'Any (premi Federació)
321 Resultats: 154 Audició, 133 Aplec, 25 Audició doble, 7 Concert, 2 Concurs.

Tipus: Aplec
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de la Riera d'En Font
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada, La Flama de Farners i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista de Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Parc de les Feixetes
Horari: 16:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Bosc de Can Pavana
Horari: 11:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc de Can Cruselles (Parc Municipal)
Horari: 19:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Vilanova d'Escornalbou
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de La Sardana-La Platja
Horari: 22:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició doble
Població: LLagostera
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí i Genisenca

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 19:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Sant Hipòlit de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 17:00
Cobla: L'Arbucienca
Comentaris: Cobla L'Arbucienca

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc Europa
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Bisbal Jove i Sabadell

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça Pau Casals
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de La Llibertat
Horari: 17:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: La Principal de Banyoles i La Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni de Pàdua, Pl. de l'Església
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Reus Jove i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Francolí
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: La Principal de Tarragona, Cossetània i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Col·legi Sant Josep
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Marinada, Jovenívola de Sabadell, La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Montornès
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sabadell i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 18:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Pavelló Poliesportiu
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Marinada, Mediterrània, Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Marata
Horari: 12:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Aplec
Població: Sant Carles de la Ràpita
Comarca: Montsià
Lloc: Plaça del Coc
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Principal Rapitenca
Comentaris: La Principal Rapitenca i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciuatt de Cornellà

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc Metropolità de Bellvitge
Horari: 12:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva de Salt
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de Porqueres
Comentaris: Foment del Montgrí i La Principal de Porqueres

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de la Torre Lluc
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Guineueta
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Montgrins, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Sant Fost de Campsentelles
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Avinguda Sant Jeroni
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Parc de Les Feixetes
Horari: 16:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major i Font del Covilar
Horari: 11:00 i 17:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Audició
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Esglèsia
Horari: 21:00
Cobla: Santiga
Comentaris: Cobla Santiga

Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Bosc de Can Pavana
Horari: 11:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del mercat
Horari: 18:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Sant Antoni de Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Espigó de la Costa Brava
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya (paratges de la Canya)
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Arbeca
Comarca: Garrigues
Lloc: Plaça del Toll
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Cobla Principal de Cassà

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 21:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de la Selva
Horari: 20:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala