Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Sis de set (Ortí i Martín, Enric)
27x71, s57
Data estrena: Ds. 17-Mai-2008
294 Resultats: 149 Audició, 108 Aplec, 32 Audició doble, 4 Concert, 1 Concurs.

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 11:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Terrassa i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Òdena
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Mestre Vila Vell
Horari: 10:30 i 12:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig dels Guíxols
Horari: 12:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Els Rossinyolets

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Ballada (10/12/2017)
Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Gas
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Rambla
Horari: 22
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22
Cobla: Premià
Comentaris: Premià

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:30
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Berga Jove

Ballada (08/07/2017)
Tipus: Audició
Població: Campdevànol
Comarca: Ripollès
Lloc: desconegut
Horari: 18
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Caldes de Montbui
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: desconegut
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: La Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Vilada
Comarca: Berguedà
Lloc: desconegut
Horari: 13
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: desconegut
Cobla: Reus
Comentaris: Reus

Tipus: Audició doble
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: desconegut
Horari: Matí, tarda i nit
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig de Manuel Puigvert
Horari: 19:30
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: La Principal de Cassà

Tipus: Audició doble
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: migdia, 18 i nit
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: desconegut
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Tiana
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de l'Antic Camp de Futbol
Horari: 19
Cobla: Premià
Comentaris: Premià

Tipus: Aplec
Població: Almacelles
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de la Sardana / Espai Polivalent
Horari: 18:30 / 23
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc d'Europa
Horari: 10:30 i 17
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Jovenívola, Bisbal Jove i Sabadell

Tipus: Audició
Població: Vic
Comarca: Osona
Lloc: desconegut
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama

Tipus: Audició
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló d'Esports
Horari: 17
Cobla: Premià
Comentaris: Premià

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Can Font (Corró d'Avall)
Horari: 11:30
Cobla: Premià
Comentaris: Premià

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Jardins de Can Ginestar
Horari: 12
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Montgai
Comarca: Noguera
Lloc: Parc de la Riera d'en Font
Horari: 10:30 i 17
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Flama, Ciutat de Girona i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Lleida
Comarca: Segrià
Lloc: Seu Vella
Horari: 17
Cobla: Municipal Ciutat de Lleida
Comentaris: Municipal de Lleida i Contemporània

Tipus: Audició
Població: Calaf
Comarca: Anoia
Lloc: desconegut
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: desconegut
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: desconegut
Horari: 22
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Els Rossinyolets

Tipus: Aplec
Població: Les Borges Blanques
Comarca: Garrigues
Lloc: Passeig del Terrall
Horari: 19:30 i 22
Cobla: Bellpuig
Comentaris: Contemporània i Bellpuig

Tipus: Audició
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: desconegut
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:15
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Rossinyolets

62è Aplec d'Anglès (19/06/2016)
Tipus: Aplec
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Font del Canyo
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: C. Girona,Bisbal Jove i Ciutat de Granollers

Tipus: Aplec
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Patí de l'Artesà
Horari: 11 i 17
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Jovenívola, C. Cornellà i Baix Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Pista esportiva del Pla de Sant Pere
Horari: 17
Cobla: Palafolls
Comentaris: Palafolls i Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Aplec
Població: Tàrrega
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça del Carme
Horari: 12 i 17
Cobla: Tàrrega (2ona època)
Comentaris: Tàrrega i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Ciutat de Granollers

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista poliesportiva
Horari: 16:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí i Ciutat de Girona

Tipus: Audició doble
Població: Hostalets de Balenyà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 16:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània i Selvatana

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12
Cobla: Contemporània
Comentaris: Contemporània

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Can Font - Corró d'Avall
Horari: 12
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Ciutat de les Roses

Tipus: Audició doble
Població: Cornellà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de Can Mercader
Horari: 11
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: C. Cornellà i Pral. Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sant Hipòlit de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 17
Cobla: L'Arbucienca
Comentaris: Arbucienca

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Can Ginestar
Horari: 12
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 18:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Contemporània

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: 12 i 17
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Ciutat de Manresa, Ciutat de Terrassa i Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 20
Cobla: Iluro (2a etapa)
Comentaris: Iluro

Tipus: Aplec
Població: Torredembarra
Comarca: Tarragonès
Lloc: Passeig Marítim
Horari: 19 i 22:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Maricel i Reus Jove