Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Sis de set (Ortí i Martín, Enric)
27x71, s57
Data estrena: Ds. 17-Mai-2008
285 Resultats: 142 Audició, 106 Aplec, 32 Audició doble, 4 Concert, 1 Concurs.

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar (Cambra de Comerç)
Horari: 22:15
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de La Sardana
Horari: 21:30
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Alella
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Caserna
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Sant Joan
Horari: 12:30
Cobla: Escola Municipal de Música de Berga
Comentaris: Cobla Escola Municipal de Música

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Casal de la Curació i al Pairal
Horari: 17:00 i 18:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Sant Joan
Horari: 19:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Aplec
Població: Tàrrega
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça del Carme (Pati)
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Tàrrega i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 12:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Aplec
Població: El Masnou
Comarca: Maresme
Lloc: Pati d'El Casino
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla, Jovenívola de Sabadell i la Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Rector Rifé
Horari: 12:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig dels Guíxols
Horari: 12:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: La Rambla
Horari: 12:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de l'1 d'octubre
Horari: 16:30 i 18:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Selvatana i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Molina
Horari: 12:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Cobla Punt Cat

Tipus: Audició
Població: Campdevànol
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de la Dansa
Horari: 18:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Davant de l'Església de Santa Maria
Horari: 11:45
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Aplec
Població: Cambrils
Comarca: Baix Camp
Lloc: Parc del Pescador
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla Reus Jove i La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça del Doctor Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Ciutat de Girona, La Flama de Farners i La Principal de Cassà

Tipus: Audició
Població: Vallfogona de Riucorb
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça del Bar
Horari: 13:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Arbeca
Comarca: Garrigues
Lloc: Plaça del Toll
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Torredembarra
Comarca: Tarragonès
Lloc: Passeig Marítim
Horari: 19:00 i 22:45
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Reus Jove i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya (paratges de la Canya)
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Parc del Tramvia
Horari: 19:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 21:30
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Torregrossa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pista poliesportiva descoberta
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Plaça de la Llibertat
Horari: 18:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Comunidor
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: La Principal de Tarragona i Maricel

Tipus: Aplec
Població: Calaf
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Barcelona '92
Horari: 19:00
Cobla: Camps
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell i Cobla Camps de Sant Jaume de Vilatorrada

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Sant Jaume
Horari: 18:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Mollerussa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Parc Municipal i Pavelló Onze de Setembre
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Bellpuig Cobla i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Sant Joan Despí
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Aplec
Població: Montmeló
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Jardins de La Torreta de Montmeló
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Ciutat de Girona, Jovenívola de Sabadell i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Berà
Horari: 11:30 i 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 11:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Terrassa i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Òdena
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Mestre Vila Vell
Horari: 10:30 i 12:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig dels Guíxols
Horari: 12:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Els Rossinyolets

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Ballada (10/12/2017)
Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Gas
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Rambla
Horari: 22
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22
Cobla: Premià
Comentaris: Premià