Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Dolça Ester (Alcalà i Baqués, Lluís)
23x77, s63
Lloc estrena: Canet de Mar
Data estrena: Ds. 07-Jul-2007
Premis: Sardana de l'Any (finalista)
139 Resultats: 94 Audició, 35 Aplec, 5 Concert, 5 Audició doble.

Tipus: Concert
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:30
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Carrer de Trafalgar (barri del Serrallo)
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cossetània, La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Flix
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Ermita del Remei
Horari: 10:45 i 16:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Vents de Riella, La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Alcover
Comarca: Alt Camp
Lloc: Cercle d'Amics d'Alcover (Plaça del Portal, 3)
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Cornudella de Montsant
Comarca: Priorat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 18:30 i 22:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Arbeca
Comarca: Garrigues
Lloc: Plaça del Toll
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Ermita de Sant Pau i Plaça Marcer
Horari: 18:30 i 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Maricel, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Alforja
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni
Horari: 12:00 i 18:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

43è Aplec a Alforja (21/07/2019)
Tipus: Aplec
Població: Alforja
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni
Horari: 12:00 i 18:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Bellvei
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 21:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Gurb
Comarca: Osona
Lloc: Plaça de l'Amistat
Horari: 12:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Calaf
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Barcelona'92
Horari: 19:00
Cobla: Camps
Comentaris: Lluïsos de Taradell i Cobla Camps

Tipus: Aplec
Població: Tàrrega
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça del Carme (Pati)
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Tàrrega i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Villar
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça Verdaguer
Horari: 19:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Santa Madrona
Horari: 12:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Concert
Població: Encamp
Comarca: Andorra
Lloc: Sala de festes Complex
Horari: 22:15
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla la Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de les Cultures
Horari: 19:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya (paratges de la Canya)
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Calafell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: Tàrrega (2ona època)
Comentaris: Cobla Tàrrega

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Rambla
Horari: 22:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Rossinyolets

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 21:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Santa Madrona (Poble Sec)
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Comunidor
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: Maricel
Comentaris: La Principal de Tarragona i Maricel

Tipus: Aplec
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Sardana i Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:00, 16:00 i 22:15
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Castell d'Aro
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça de Sant Marc
Horari: 17:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig Marimon Asprer
Horari: 18:30
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Els Rossinyolets

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Cervelló
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Colònia Güell
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Maçanet de la Selva
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Rossinyolets

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Rambla de Sants
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: desconegut
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pl. De Can Vallhonrat
Horari: 19
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Ciutat de les Roses

Tipus: Aplec
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Parc de l'Estació Vella
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Maricel, Ciutat de Girona i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Sant Joan Despí
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: desconegut
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Ciutat de les Roses

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista de l'Avenç
Horari: 19
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sant Hipòlit de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 17
Cobla: L'Arbucienca
Comentaris: Arbucienca

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: desconegut
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cossetània i Pral. Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Monestir
Horari: 10 i 16
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Mediterrània, Jovenívola, Sant Jordi i Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Parc de les Feixetes
Horari: 16
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Tiana
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de l'Antic Camp de Futbol
Horari: 9:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània, Autor: Lluís Alcalà

Ballada (16/07/2015)
Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 19
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Ripollet
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló Joan Creus
Horari: 22
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell

Tipus: Audició
Població: Ripollet
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Pere Quart
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: desconegut
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Celrà
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Fàbrica
Horari: 10:30 i 16
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània, C. Girona i Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30 i 15:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: La Flama, Maricel i Reus Jove