Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Ja fa 10 anys! (Leon i Royo, Jordi)
25x79, s64
Lloc estrena: Mataró
Data estrena: Dg. 01-Jul-2007
Lloc referenciat: Mataró
306 Resultats: 147 Audició, 130 Aplec, 25 Audició doble, 3 Concurs, 1 Concert.

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Passeig del Vapor Gran
Horari: 19:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de Can Sabaté
Horari: 18:00
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Cobla La Nova Vallès

Tipus: Audició
Població: Montblanc
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça Major
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Trafalgar de Llefià
Horari: 19:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 12:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Rambla de Sants
Horari: 19:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça 11 de Setembre
Horari: 11:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Cobla La Nova Vallès

Tipus: Aplec
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de Sant Antoni de Pàdua, Pl. de l'Església
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 12:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Lleida
Comarca: Segrià
Lloc: Pati de les Comèdies
Horari: 19:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Berà
Horari: 11:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornell'a i Marinada

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Can Fabra
Horari: 11:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos

Tipus: Aplec
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Unió Excursionista de Catalunya d'Olesa
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Vila d'Olesa, Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Vilafranca del Penedès
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Rambla de Sant Francesc
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de Les Peixateries Velles
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Carrer de Trafalgar
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: La Principal de Tarragona, Cossetània, Alumnes de l'Escola Municipal de Música

Tipus: Audició
Població: Torredembarra
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça Mn. Joaquim Boronat
Horari: 11:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 11:00
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Gelida
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Ermita de Santiga
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Can Sisteré
Horari: 19:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla la Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Cambrils
Comarca: Baix Camp
Lloc: Parc del Pescador
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove i La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Salomó
Comarca: Tarragonès
Lloc: Carrer Nou, 12
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Antoni de Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Espigó de la Costa Brava
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 21:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: l'Hospitalet de l'Infant
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça del Coll de Balaguer
Horari: 19:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: a la Plaça davant l'escorxador
Horari: 19:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Ciutat de Girona i Tres Vents

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Rambla del Vendrell
Horari: 19:30
Cobla: Catània
Comentaris: Cobla Catània

Tipus: Audició
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins de Torre Maria (c/ L'Aigúeta, 17)
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Organyà
Comarca: Alt Urgell
Lloc: Plaça Major
Horari: 19:00 i 22:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Principal de Berga i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Parc del Tramvia
Horari: 19:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Concurs
Població: Vilanova i la Geltrú
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça E.C. Ricard
Horari: 23:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:45
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell Marinada i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Torregrossa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pista poliesportiva descoberta
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Rosselló
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició doble
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 20:30 i 21:45
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Principal de Terrassa i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Campdevànol
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça coberta del barri de l'Estació
Horari: 17:00 i 21:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Tres Vents, La Principal d'Olot i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Santa Madrona (Poble Sec)
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Comunidor
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: La Principal de Tarragona i Maricel

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Rambla de Sants
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Francolí
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: La Principal de Tarragona, Cossetània i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Jardins de la Devesa
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Ciutat de Girona, Montgrins i sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Farners
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de Sant Salvador
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Flama de Farners, Reus Jove i Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Berà
Horari: 11:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Marinada i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Cabestany
Comarca: Catalunya Nord
Lloc: Centre Cultural
Horari: 14:30
Cobla: Sol de Banyuls
Comentaris: Tres Vents i Sol de Banyuls

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà