Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Nit estelada (Saderra i Puigferrer, Josep)
29x75, s59
Data estrena: Dg. 26-Set-1926
356 Resultats: 160 Aplec, 154 Audició, 32 Audició doble, 7 Concert, 3 Concurs.

Tipus: Audició
Població: Sallent
Comarca: Bages
Lloc: Ermita de Cornet
Horari: 17
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Comunidor
Horari: 12
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Pral. de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Bràfim
Comarca: Alt Camp
Lloc: Ermita de Loreto
Horari: 12 i 17
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: desconegut
Horari: 11 i 16:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama, Jovenívola i Baix llobregat

Tipus: Aplec
Població: Polinyà
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 18
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Can Ginestar
Horari: 12
Cobla: Cobles del Col·legi de Santa Maria
Comentaris: Col·legi de Santa maria dse Blanes

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí

Ballada (28/03/2015)
Tipus: Audició
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: desconegut
Horari: 18:30
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Berga Jove

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 12
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició doble
Població: Cerdanyola
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló Can Xarau
Horari: 17
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola i C. Terrassa

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Carrer de Rogent (Clot)
Horari: 17:30
Cobla: Iluro (2a etapa)
Comentaris: Il·luro

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Ermita de Sant Muç
Horari: 12
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Súria
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló Municipal /Parc Macary i Viader
Horari: 11:45 /16
Cobla: Súria
Comentaris: La Principal dela Bisbal, Súria, Jovenívola i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11 i 16
Cobla: Marinada
Comentaris: Mediterrània, Mil·lenària i Marinada

42è Aplec de Terrassa (21/09/2014)
Tipus: Aplec
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Pral. Terrassa, Mil·lenària i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: desconegut
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

19è Aplec del Romesco (19/07/2014)
Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Queralt
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: desconegut
Horari: 17:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà i Maricel

Tipus: Audició
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 21:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Andorra la Vella
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça del Poble
Horari: 11:30,17:30 i 22:15
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa, Marinada i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Passeig Verdaguer
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Girona, Maricel i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Colegi Sant Josep
Horari: 11 i 16
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívola, Marinada i Sant Jordi

Sant Jordi (23/04/2014)
Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 18:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de l'Espanya Industrial
Horari: 10
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Llobregat, Mediterrània i C. Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Complex Cultural Cal Sitjes
Horari: 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívolqa, Lluïsos i Marinada

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Ermita de Santiga
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Ripollet
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Parc Gassó Vargas
Horari: 11:30 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Bisbal Jove i Bellpuig

Tipus: Aplec
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19 i 21
Cobla: Marinada
Comentaris: Premià, Sant Jordi i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 10:30 i 16
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: C. Girona, Jovenívola i Marinada

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 19
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Font de Can Rull
Horari: 11 i 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Jovenívola, Pral. Llobregat i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de la font Comú
Horari: 19:30
Cobla: Desconeguda
Comentaris: Desconeguda

Tipus: Aplec
Població: Sallent
Comarca: Bages
Lloc: Parròquia de Santa maria de Cornet
Horari: 11:30 i 17
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Pral. De Terrassa i Lluïsos

Tipus: Audició doble
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig Puigvert
Horari: 18:30 i 22
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívola i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Oliana
Comarca: Alt Urgell
Lloc: Plaça de la Reguereta
Horari: 12 i 16
Cobla: Ciutat de Solsona
Comentaris: Contemporània i Ciutat de Solsona

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can fabra
Horari: 12
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 12
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició doble
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló IES Romànica
Horari: 17
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Ciutat de Terrassa i Lluïsos

Ballada (21/10/2012)
Tipus: Audició
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Erimita de Sant Maurici
Horari: 12 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

11 de setembre (11/09/2012)
Tipus: Audició
Població: Cerdanyola
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Abat Oliva
Horari: 17
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: 12 i 17
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Ciutat de Manresa, Ciutat de Terrassa i Lluïsos

Ballada (08/08/2012)
Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal
Horari: 22
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: La Principal de Terrassa

Ballada (20/07/2012)
Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: desconegut
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Passeig Ciutat de Girona
Horari: 22
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: La Principal de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: Cardedeu
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Passeig del Mestre Antoni Alexandri
Horari: 11 i 16
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Llogregat, Montgrins i Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Campdevànol
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça d'Anselm Clavé
Horari: 17 i 21
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Bisbal Jovem Pral. D'Olot i C. Girona

Tipus: Aplec
Població: Mataró
Comarca: Maresme
Lloc: Residència Municipal de Sant Josep
Horari: 19 i 22
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos, Llobregat i Jovenívola