Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Nit estelada (Saderra i Puigferrer, Josep)
29x75, s59
Data estrena: Dg. 26-Set-1926
356 Resultats: 160 Aplec, 154 Audició, 32 Audició doble, 7 Concert, 3 Concurs.

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Envelat de la Plaça Miquel de Palol
Horari: 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Bisbal Jove i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Eivissa
Horari: 11:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 16:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Baix Empordà i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Sol de Banyuls
Comentaris: Cobla Sol de Banyuls

Tipus: Audició
Població: Sant Hipòlit de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 18:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Sant Pere Pescador
Horari: 19:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de La Sardana-La Platja
Horari: 22:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar (Cambra de Comerç)
Horari: 22:15
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: El Papiol
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Sant Feliu del Racó
Horari: 12:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Passeig del Vapor Gran
Horari: 19:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Pineda de la Capella del Port
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Mataró
Comarca: Maresme
Lloc: Passatge de Can Marfà
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Lluïsos Cobla i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 17:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Marinada, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Octavià
Horari: 18:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Fort Pienc Carrer Sicília/Ali-Bei/Ribes
Horari: 11:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Aplec
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Berà
Horari: 11:30 i 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Ciutat de Cornell'a i Marinada

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça d'Eivissa
Horari: 11:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Aplec
Població: Breda
Comarca: La Selva
Lloc: Aparcament del Centre Bredenc
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Jovenívola de Sabadell, Bisbal Jove i Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Can Fabra
Horari: 11:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Mediterrània,Principal de la Bisbal,Principal de Llobregat,Marinada,St Jordi.C.de Girona,Jovenívola

Tipus: Audició
Població: Vilanova i la Geltrú
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça d'Enric Cristòfol Ricart
Horari: 12:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de l'1 d'octubre
Horari: 16:30 i 18:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Selvatana i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de La Porxada
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Aplec
Població: Súria
Comarca: Bages
Lloc: Parc Macary i Viader "El Casino"
Horari: 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Súria, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Cornellà i La Principal de la Bisbal

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Comas
Horari: 12:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Aplec
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça Marcer
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Ceret
Comarca: Vallespir
Lloc: Plaça del Barri
Horari: 10:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Mil·lenària i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Montblanc
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça Major
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: Maricel, Bellpuig Cobla i La Selvatana

Tipus: Audició
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Can Campassol
Horari: 20:30
Cobla: 1 d'octubre
Comentaris: Cobla 1 d'Octubre

Tipus: Aplec
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Mil·lenari (La Romànica)
Horari: 18:00 i 21:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sabadell, Marinada, Jovenívola de Sabadell i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada i Maricel

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: El Masnou
Comarca: Maresme
Lloc: Pati d'El Casino
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada, Jovenívola de Sabadell i la Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Montserrat
Comarca: Bages
Lloc: Plaça de Santa Maria
Horari: 12
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Josep Umbert Ventura
Horari: 20
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Lluïsos, Mediterrània i Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Entre les pesqueres Santa Rosa i Malagelada
Horari: 18 i nit
Cobla: Sol de Banyuls
Comentaris: Mill.lenària, Sol de Banyuls i Pral. De Porqueres

Tipus: Audició
Població: Torrelles de la Salanca
Comarca: Rosselló
Lloc: Place Louis Blasi
Horari: 16
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Tres vents i "Salanc i or"

Tipus: Aplec
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça de Fra Bernadí
Horari: 17
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Farners
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de Sant Salvador
Horari: 11 i 16
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Flama, Reus Jove i Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: desconegut
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cossetània