Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Essència d'aplec (Ortí i Martín, Enric)
28x79, s64
Lloc estrena: Santa Perpètua de Mogoda
Data estrena: Dg. 07-Mai-2006
Lloc referenciat: Santa Perpètua de Mogoda
Premis: Sardana de l'Any
359 Resultats: 157 Aplec, 153 Audició, 40 Audició doble, 5 Concert, 4 Concurs.

Tipus: Audició
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de Sant Eudald
Horari: 18:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Porxada
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Vilanova del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça d'Anselm Clavé
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Rambla del Vendrell
Horari: 19:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça del Doctor Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, La Flama de Farners, La Principal de Cassà

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Aplec
Població: Arbeca
Comarca: Garrigues
Lloc: Plaça del Toll
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Palafolls
Comarca: Maresme
Lloc: Fòrum Palatiolo
Horari: 20:00
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Palafolls, Principal de Banyoles i Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça d'Ovidi Motllor
Horari: 18:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: LLagostera
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Foment del Montgrí i Genisenca

Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Marquès de Barberà
Horari: 19:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 18:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de La Font del Canyo
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de La Independència
Horari: 19:00
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 17:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Calaf
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Barcelona'92
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos de Taradell i Cobla Camps

Tipus: Concurs
Població: Arenys de Munt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de L'ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Marinada i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 11:30
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de La Llibertat
Horari: 17:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: La Principal de Banyoles i La Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Plaça Major
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Cobla Ciutat de Manresa

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Sabadell i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Centre Cultural El Social
Horari: 10:30
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Piera
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Mas Bonans
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Maricel, Vila d'Olesa i La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18:30
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Sant Jaume
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla la Principal de La Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Roses
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Ciutadella
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona,Els Montgrins i La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Llinars del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Pati d'Armes del Castellnou
Horari: 17:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de l'Espanya Industrial
Horari: 10:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat, Mediterrània i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: El Masnou
Comarca: Maresme
Lloc: Pati d'El Casino
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Punt Cat Cobla, Jovenívola de Sabadell i la Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciuatt de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: La Rambla
Horari: 12:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva de Salt
Horari: 16:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí i La Principal de Porqueres

Tipus: Aplec
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Ermita de Sant Pau de la Calçada
Horari: 11:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Audició
Població: Vilafranca del Penedès
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Rambla de Sant Francesc
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició doble
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló IES La Romànica
Horari: 17:00 i 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Ciutat de Terrassa i Sabadell

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: UEC Olesa C/ Vall d'Aran,2
Horari: 19:00
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Sant Andreu de la Barca
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: El Casino Carrer de Catalunya,2
Horari: 18:00
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30 i 15:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: La Flama de Farners, Reus Jove i Maricel

Tipus: Audició
Població: Caldes de Montbui
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Recinte del Remei
Horari: 12:15
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Aplec
Població: Lleida
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça Sant Joan
Horari: 17:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Cobla Municipal de Lleida i Cobla Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Martorelles
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: A La Masia de Carrancà
Horari: 22:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, Vila d'Olesa i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc de Moià
Horari: 16:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Sant Jordi i Ciutat de Cornellà