Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Destapem els 60 (Beumala i Sampons, Joan Jordi)
39x79, s65
Lloc estrena: Sant Sadurní d'Anoia
Data estrena: Dg. 24-Abr-2005
Lloc referenciat: Sant Sadurní d'Anoia
Premis: Sardana de l'Any
333 Resultats: 171 Aplec, 126 Audició, 33 Audició doble, 2 Concert, 1 Concurs.

Tipus: Audició doble
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de Torreblanca
Horari: 10:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició doble
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Espai Tolrà
Horari: 17:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Sant Jordi-Ciutat de Barcelona

Tipus: Audició
Població: Montserrat
Comarca: Bages
Lloc: Plaça de Santa Maria
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Montcada i Reixac
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Escola Reixac
Horari: 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça del Mercat Vell
Horari: 11:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Sant Adrià del Besós
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça Josep Tarradellas
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de La Sardana
Horari: 21:30
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Alella
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Arbeca
Comarca: Garrigues
Lloc: Plaça del Toll
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:15
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell, Ciutat de Terrassa i Marinada

Tipus: Audició
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça Viladomat
Horari: matí, 18:00 i nit
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Col·legi Sant Josep
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Marinada, Jovenívola de Sabadell, La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de La Guineueta
Horari: 11:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Maricel i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Puig-reig
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de la Creu
Horari: 11:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: UEC, Carrer Vall D'Aran, 2
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Begues
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Passeig de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Calafell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Passeig Marítim Sant Joan de Déu
Horari: 22:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició doble
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Pavelló Firal
Horari: 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: La Bisbal Jove i La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: L'Ermita de la Salut de Valldoreix
Horari: 11:15
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: Mediterrània, Mil·lenària i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 10:30, 11:30 i 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Principal de Terrassa, Mil·lenària i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de l'Onze de Setembre
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major
Horari: Matí i 18:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: La Flama de Farners i Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Navàs
Comarca: Bages
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània, Principal de Berga i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 20:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Aplec
Població: Palafolls
Comarca: Maresme
Lloc: Fòrum Palatiolo
Horari: 20:00
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Palafolls, Ciutat de Granollers i Principal de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: L'Estany
Comarca: Bages
Lloc: Pista Vella
Horari: 17:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Torregrossa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pista poliesportiva descoberta
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Rosselló
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Montcada i Reixac
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Escola Reixac (Carrer del Doctor Buxó,s/n)
Horari: 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos de Taradell i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Font del Canyo
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Bisbal Jove, Ciutat de Granollers i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Font de Can Rull
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Montgrins i Mediterrània

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Pista esportiva del Pla de Sant Pere
Horari: 17:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella i Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça de Fra Bernardí
Horari: 19:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Jovenívola de Sabadell i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc de Can Mulà
Horari: 10:15 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Mil·lenària i Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Col·legi Sant Josep
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Sant Jordi, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Porxada
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició doble
Població: Rosselló
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 20 i 22
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 21:45
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Font de l'Alzina
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Plaça Major
Horari: 19
Cobla: Camps
Comentaris: Camps

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pou de la Figuera, 15
Horari: 19
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi