Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Escalenca (Mercader i Andreu, Pere)
37x79, s71
Lloc estrena: Barcelona
Data estrena: Ds. 14-Feb-1953
Lloc referenciat: L'Escala
268 Resultats: 131 Audició, 107 Aplec, 27 Audició doble, 2 Concert, 1 Concurs.

Tipus: Audició
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça Prim
Horari: 18:30
Cobla: Reus
Comentaris: Reus

34è Nit dels Músics (05/06/2009)
Tipus: Audició
Població: Cassà de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Coma
Horari: 22
Cobla: Músics cassanencs
Comentaris: Músics cassanencs

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Monument de la Sardana a Montjuic
Horari: 12
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 12
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: desconegut
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 19
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Baix Empordà

81è Revetlla d'aplec de Calella (31/05/2008)
Tipus: Audició doble
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Fàbrica
Horari: 19 / 22
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Marinada i Jovenívola

Tipus: Audició
Població: Pallejà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de Castell
Horari: 19
Cobla: Catània
Comentaris: Catània

Tipus: Audició doble
Població: Riudellots de la Selva
Comarca: La Selva
Lloc: Pavelló
Horari: 16:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Foment i Pral. D'Olot

5a Trobada col·lecionistes de Plaques (09/12/2007)
Tipus: Audició doble
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 11
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Baix Empordà i Pral. D'Olot

Tipus: Aplec
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 17:30 i 21:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Jovenívola, C. Girona i Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Les Masies de Roda
Comarca: Osona
Lloc: Monestir de Sant Pere de Casserres
Horari: 18
Cobla: La Principal Rapitenca
Comentaris: Blanes, Principal Rapitenca, i C. Girona

Tipus: Audició doble
Població: Begues
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Jardins de les Monges
Horari: 21
Cobla: Marinada
Comentaris: Contemporània i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Arenys de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Lourdes
Horari: 10:30 i 16
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment, Jovenívola i Montgrins

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 10 i 16
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola, Pral. Llobregat, Marinada, Mediterrània i C. Girona

Tipus: Aplec
Població: Sant Vicenç dels Horts
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Poliesportiu/Pista del Carrer Sant Miquel
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Llobregat, Sant Jordi i C. Terrassa

19è Aplec de Montgat (24/09/2006)
Tipus: Aplec
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Davant l'estació Renfe Montgat Nord
Horari: 10:30 i 17
Cobla: Marinada
Comentaris: Flama, C. Cornellà i Marinada

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 19
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Baix Empordà

Ballada (08/09/2006)
Tipus: Audició
Població: Llinars del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 13
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Festa Major (30/08/2006)
Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Cal Baldiró
Horari: 23
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola

Ballada (22/07/2006)
Tipus: Audició
Població: Molins de Rei
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Pati de Ca n'Atmetller
Horari: 22
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Andorra la Vella
Comarca: Andorra
Lloc: Parc Central
Horari: 18
Cobla: Marinada
Comentaris: C. Cornellà, Marinada i C. Terrassa

Festa Major (26/06/2006)
Tipus: Audició
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça Prim
Horari: 18:30
Cobla: Reus
Comentaris: Reus

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 19
Cobla: Cadaqués
Comentaris: Cadaqués

6è Aplec d'Altafulla (18/06/2006)
Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Comunidor
Horari: Matí i tarda
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: C. Terrassa i Thermalenca

Ballada (18/06/2006)
Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Via Massagué
Horari: 18:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: La Nova Vallès

Tipus: Concurs
Població: Cardedeu
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc Pompeu Fabra
Horari: 11
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Pral. Del Llobregat

31è Aplec de les Borges del Camp (17/06/2006)
Tipus: Aplec
Població: Les Borges del Camp
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de la Mare de Déu de la Ribera
Horari: 18:15 i 23
Cobla: Conjunt
Comentaris: Reus jove i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 19
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Ballada (05/03/2006)
Tipus: Audició
Població: Vidreres
Comarca: La Selva
Lloc: Casino
Horari: 18
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Espai Tolrà
Horari: 10:30, 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívola, Montgrins i Marinada

Ballada (26/02/2006)
Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de l'Escorxador
Horari: 12
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça Salvador Espriu
Horari: 16:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Baix Empordà i La Principal de Porqueres

Diada Nacional (08/11/2005)
Tipus: Audició
Població: Escaldes-Engordany
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça dels Coprinceps
Horari: 22
Cobla: Principal de Berga
Comentaris: Pral de Berga

Homenatge a Salvador Simon i Donatiu (01/10/2005)
Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Trafalgar - Llefià
Horari: 17:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama

Ballada (01/10/2005)
Tipus: Audició
Població: Cardedeu
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça d'Anselm Clavé
Horari: 18
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Ballada (24/09/2005)
Tipus: Audició
Població: Esparreguera
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 19
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig de Mar
Horari: 22:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Sant Andreu de Llavaneres
Comarca: Maresme
Lloc: Casal
Horari: Vespre
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Ciutat de Terrassa, Llobregat i Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Mollerussa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Parc Municipal / Pavelló
Horari: 19 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Sabadell i Reus Jove

30è Nit dels Músics (20/05/2005)
Tipus: Audició
Població: Cassà de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Parc del Carrilet
Horari: 22
Cobla: Músics cassanencs
Comentaris: Cobla Cassanenca més altres formacions (+ de 100 músics)

Tipus: Audició
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Plaça de les Rodes
Horari: 19
Cobla: La Principal de Porqueres
Comentaris: La Principal de Porqueres

2n Aplec del Foix (03/04/2005)
Tipus: Aplec
Població: Cubelles
Comarca: Garraf
Lloc: Espai Natural del Foix
Horari: 12 i 16
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Sant Jordi, Ciutat de Cornellà i Pral. del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: El Masnou
Comarca: Maresme
Lloc: Casino
Horari: 12 i 16
Cobla: Marinada
Comentaris: Llobregat, Jovenívola i Marinada

Tipus: Audició doble
Població: Ripollet
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló
Horari: 17
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: C. Girona i Jovenívola

Tipus: Audició doble
Població: Cerdanyola
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló
Horari: 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaçá de la Constitució
Horari: 16:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: La Principal de Porqueres i Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Plana / Can Solei
Horari: 22, 10:30 i 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívola, Marinada, Ciutat de Girona, Llobregat

Ballada d'estiu (29/08/2004)
Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 19
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Escaldes-Engordany
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça dels Coprinceps
Horari: 22
Cobla: Principal de Berga
Comentaris: La Principal de Berga