Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Escalenca (Mercader i Andreu, Pere)
37x79, s71
Lloc estrena: Barcelona
Data estrena: Ds. 14-Feb-1953
Lloc referenciat: L'Escala
268 Resultats: 131 Audició, 107 Aplec, 27 Audició doble, 2 Concert, 1 Concurs.

Tipus: Aplec
Població: l'Hospitalet de l'Infant
Comarca: Baix Camp
Lloc: Passeig Marítim / Plaça Coll de Balaguer
Horari: 19:30 i 23
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Calafell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Parc de la Sínia
Horari: 18
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Ressò i Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Les Borges del Camp
Comarca: Baix Camp
Lloc: Ermita de la Mare de Déu de la Riera
Horari: Tarda i nit
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Independència
Horari: 22
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Cassà de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Passeig Vilaret
Horari: 22
Cobla: Músics cassanencs
Comentaris: Monumental cobla de més de 120 músics

Tipus: Aplec
Població: Polinyà
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Els Plataners
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola i Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Jardins de Vicenç Pujol
Horari: 16:30
Cobla: Bellpuig
Comentaris: Bellpuig, Els Casenoves i C. Girona

Concert Final sardana de l'Any (11/05/2013)
Tipus: Concert
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Teatre Tarragona
Horari: 18:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Pral. Llobregat

Tipus: Audició
Població: El Morell
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Joan Maragall
Horari: 17:15
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Valldoreix
Horari: 12
Cobla: Selvatana
Comentaris: Selvatana

Tipus: Aplec
Població: Bordils
Comarca: Gironès
Lloc: Pavelló de Torrentó
Horari: 16
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Principal de Porqueres, Principal de Banyoles i Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 12
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 16:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Pral. De Porqueres i Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Pallerols
Comarca: Garrotxa
Lloc: Paratge dels Arbres d'en Casals
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Pral. D'Olot, Flama i Bisbal Jove

Ballada (01/07/2012)
Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Genisenca

Tipus: Audició
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Passeig Ciutat de Girona
Horari: 22
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: La Principal de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Patí de l'Atersà
Horari: 11 i 17:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Cornellà i Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Sala la Canal
Horari: 17
Cobla: Genisenca
Comentaris: Genisenca

47è Aplec de Torroella de Montgrí (18/09/2011)
Tipus: Aplec
Població: Torroella de Montgrí
Comarca: Baix Empordà
Lloc: desconegut
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Bisbal Jove, Ciutat de Cornellà i Foment del Montgrí

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Marquès de Barberà
Horari: 19
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

Tipus: Aplec
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pati col·legi Immaculada
Horari: 18:30 i 21
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívola, Vila d'Olesa i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc Municipal
Horari: 12 i 16:40
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama, Vila d'Olesa i Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Cerdanyola
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: desconegut
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Montgrins i Sant Jordi.

Tipus: Audició doble
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 17
Cobla: Genisenca
Comentaris: Flama i Genisenca

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Constitució
Horari: 16:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Tres Vents i Flama

Ballada (23/10/2010)
Tipus: Audició
Població: Montserrat
Comarca: Bages
Lloc: desconegut
Horari: 12:15
Cobla: Súria
Comentaris: Súria

Tipus: Aplec
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Passeig Lluís Albert
Horari: 10 i 16
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama, C. Girona i Pral. De l'Escala

Tipus: Audició
Població: Vespella de Gaià
Comarca: Tarragonès
Lloc: desconegut
Horari: 18
Cobla: Reus
Comentaris: Reus

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça del Barco
Horari: 18:30
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Pral. De l'Escala

Festa Major Santa Eugènia de Ter (05/09/2010)
Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça del Barco
Horari: 17:30
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Principal de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: Les Borges Blanques
Comarca: Garrigues
Lloc: Passeig del terrall
Horari: 19:30 i 22
Cobla: Conjunt
Comentaris: Contemporània i Bellpuig

Aplec a l'ermita de Gallecs (25/07/2010)
Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Ermita de Gallecs
Horari: 19
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell

Doble audició (15/07/2010)
Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Independència
Horari: 21
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Tres Vents i Pral. De la Bisbal

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc del Mil·lenari
Horari: 19
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Ballada (20/06/2010)
Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Catalunya
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 19
Cobla: Desconeguda

Aplec d'El Prat (20/06/2010)
Tipus: Aplec
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: desconegut
Cobla: Conjunt
Comentaris: Ciutat de Cornellà i

Ballada (20/06/2010)
Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Marcet
Horari: 18:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: La Nova Vallès

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Jardins Can Roig i Torres
Horari: 19:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra (Sant Andreu)
Horari: 19
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: desconegut
Horari: 12 i 17
Cobla: Marinada
Comentaris: Vila d'Olesa, Marinada i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 18
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Marinada, Llobregat i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

Tipus: Audició doble
Població: Riudellots de la Selva
Comarca: La Selva
Lloc: Pavelló d'Esports
Horari: 16:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Baix Empordà i C. Girona

Ballada (31/01/2010)
Tipus: Audició
Població: Santa Susanna
Comarca: Maresme
Lloc: Pavelló
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Audició doble
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Dr. Guardiet/La Sala
Horari: 12/18
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Davant estació Renfe Montgat Nord
Horari: 10:30 i 17
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Flama, C. Cornellà i Marinada

11 de Setembre (11/09/2009)
Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

22è Aplec de Sant Hilari (16/08/2009)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Placeta
Horari: 10:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama, C. Girona i Sant Jordi

6è Aplec de la Mussara (12/07/2009)
Tipus: Aplec
Població: Vilaplana
Comarca: Baix Camp
Lloc: La Mussara
Cobla: Ciutat de Reus
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Reus