Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Cap de Creus (Cabrisas i Palau, Rafael)
35x79, s65
Data estrena: 1946
Lloc referenciat: Cadaqués
271 Resultats: 125 Aplec, 115 Audició, 27 Audició doble, 3 Concert, 1 Concurs.

Tipus: Audició
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de Porqueres
Comentaris: Cobla La Principal de Porqueres

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 12:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Audició doble
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Recinte Firal
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Bisbal Jove i La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Salou
Comarca: Tarragonès
Lloc: Passeig de Jaume I
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Sant Jordi, Contemporània i Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins de Can Bech
Horari: 12:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Aplec
Població: Canyamars
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Pla dels Bolets
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Canigó
Comentaris: Cervianenca, Canigó

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Ciutat de Manresa, Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Santa Maria de Besora
Comarca: Osona
Lloc: Passeig del Pla de Teia
Horari: 18:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: La Principal del Llobregat, Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: La Bisbal del Penedès
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Església de La Bisbal del Penedès
Horari: 12:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Rocafort de Queralt
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de Sant Jaume
Horari: 20:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Salou
Comarca: Tarragonès
Lloc: Passeig Jaume I
Horari: 20:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Aplec
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Entre les Perqueres Santa Rosa i d'en Malagelada
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: La Principal de Banyoles, Sol de Banyuls i La Principal de Porqueres

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Font de Can Rull
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Montgrins
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Els Montgrins i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Progrès
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal de La Llobregat

Tipus: Audició
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església i Plaça del Mercat
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Bordils
Comarca: Gironès
Lloc: Pavelló Torrentó
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de Porqueres
Comentaris: Foment del Montgrí i La Principal de Porqueres

Tipus: Aplec
Població: Navarcles
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló de Navarcles
Horari: 16:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició doble
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 16:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Tres Vents i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició doble
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Sala Blava de l'Espai Tolrà
Horari: 17:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Caldes de Montbui
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Recinte del Remei
Horari: 12:15
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Aplec
Població: Santa Maria de Besora
Comarca: Osona
Lloc: Passeig Pla de Teia
Horari: 18:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: la Principal del Llobregat i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Jardins Castell de Plegamans
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça Espanyola
Horari: 18:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Oli
Horari: 21:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Rambla de Sants
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Mataró
Comarca: Maresme
Lloc: Pati de la Residència Municipal de Sant Josep
Horari: 19:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Lluïsos de Taradell i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça de Fra Bernardí
Horari: 19:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Josep Umbert Ventura
Horari: 17:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició doble
Població: Encamp
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça dels Arínsols/ Sala del Complex
Horari: 17 /22.15
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Masia de Can Falguera
Horari: 21:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Antigues escoles de Llerona
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Ciutat de les Roses

Tipus: Aplec
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Centre Cultural "La Ricarda"
Horari: 11.30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Guineueta
Horari: 10 i 16
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Pral. Llobregat, Montgrins, Sant Jordi i Bisbal

Tipus: Concurs
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Catedral
Horari: 11
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: desconegut
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: desconegut
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pl. De Can Vallhonrat
Horari: 19
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Ciutat de les Roses

Tipus: Aplec
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Rossinyolets, Pral. De l'Escala i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc Europa
Horari: 10:30 i 17
Cobla: Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Bisbal Jove i Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Recinte Modernista de Sant Pau
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Ateneu Terrasenc
Horari: 19
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: La Principal de Terrassa

20è Aplec de la Tartrana (18/10/2015)
Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Masia de Can Comas
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: desconegut
Horari: 19
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:45
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Sabadell, C. Terrassa i Marinada

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: desconegut
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell