Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Roca Ventosa (Bonaterra i Dabau, Jaume)
33x71, s56
Data estrena: 1960
Lloc referenciat: Vilajuïga
246 Resultats: 120 Aplec, 89 Audició, 36 Audició doble, 1 Concurs.

Tipus: Aplec
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig de Mn. Cinto Verdaguer (Passeig de Mar)
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: La Principal del Llobregat, La Flama de Farners i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Les Masies de Roda
Comarca: Osona
Lloc: Davant de l'Ajuntament
Horari: 16:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: Lleida
Comarca: Segrià
Lloc: Pati de les Comèdies
Horari: 17:30 i 19:15
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Tàrrega, Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins de Can Bech
Horari: 12:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Aplec
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Santiga
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi-Ciutat de Barcelona, Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Alguaire
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella, Contemporània

Tipus: Aplec
Població: Organyà
Comarca: Alt Urgell
Lloc: Plaça Major
Horari: 19:00 i 22:00
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: La Principal de Berga, Bellpuig Cobla

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal de cultura
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Marqués de Barberà
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Pista Esportiva del Pla de Sant Pere
Horari: 17:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: La Principal de L'Escala i Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Pati de l'Artesà
Horari: 11:00 i 16:45
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: La Principal del Llobregat, Ciutat de Cornellà i Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Almacelles
Comarca: Segrià
Lloc: Rambla de La Generalitat i Sala Polivalent
Horari: 17:00 i 23:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt i Punt Cat Cobla

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Jardins Vicenç Pujol
Horari: 16:30
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: Bellpuig Cobla, Ciutat de Girona i Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Maçanet de la Selva
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 12:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició doble
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 10:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de la Bisbal i Mediterrània

Tipus: Audició doble
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Pavelló Firal
Horari: 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: La Bisbal Jove i La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Salou
Comarca: Tarragonès
Lloc: Davant del Teatre-Auditori
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Maricel, Reus Jove i Sabadell

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 20:45
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Canyamars
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Pla del Molinot
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: Canigó
Comentaris: Cobles, Cervianenca i Canigó

Tipus: Audició
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Plaça de la Llibertat
Horari: 18:30
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de L'Escala

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig del Comte Guifré
Horari: 18:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Les Borges Blanques
Comarca: Garrigues
Lloc: Passeig del Terrall
Horari: 19:30 i 23:30
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: Contemporània i Bellpuig Cobla

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:45
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell Marinada i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 21:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Molins de Rei
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça El Palau
Horari: 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Mil·lenari (La Romànica)
Horari: 18:00 i 21:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell, Marinada, Jovenívola de Sabadell i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc de Can Mulà
Horari: 10:15 i 16:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Mil·lenària i Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Òdena
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Mestre Vila Vell
Horari: 10:30 i 12:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Lluïsos, Sant Jordi i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: l'Hospitalet de l'Infant
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça Coll de Balaguer
Horari: 19:30 i 23
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Cornellà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Nova
Horari: 17:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Jardins del Parador
Horari: 19
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 21:30
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Parc del Tamvia
Horari: 19:30
Cobla: Punt Cat
Comentaris: punt Cat cobla

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Marqués de Barberà
Horari: 19
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

Tipus: Aplec
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Sardana
Horari: 11 i 16
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: C.Girona, Bisbal Jove i Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Col·legi de Sant Josep
Horari: 11 i 16
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada, Jovenívola i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Can Ginestar
Horari: 12
Cobla: Cobles del Col·legi de Santa Maria
Comentaris: Cobla del Col·legi de Santa Maria de Blanes

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Ermita del Villar
Horari: 18
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició doble
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de Torreblanca
Horari: 10:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Ciutat de Cornellà i Pral. Llobregat